Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  twitch hata beklenmedik bir hatayla karşılaşıldı. lütfen tekrar deneyin

  1 ziyaretçi

  twitch hata beklenmedik bir hatayla karşılaşıldı. lütfen tekrar deneyin Ne90'dan bulabilirsiniz

  DÜZELTME: Hata! Twitch'te beklenmedik bir hatayla karşılaştık

  DÜZELTME: Hata! Twitch'te beklenmedik bir hatayla karşılaştık

  Fix Oops We Encountered An Unexpected Error Twitch

  Twitch, içerik oluşturucular için popüler bir yayın platformudur. Ancak, Twitch hesabınıza giriş yapmaya çalışırken zaman zaman hata ile karşılaşabilirsiniz! beklenmedik bir hatayla karşılaştık - lütfen tekrar deneyin hata.

  Hata, Twitch şifrenizi sıfırlamaya çalıştığınızda da ortaya çıkabilir. Bu hata, hesabın devre dışı bırakılması, tarayıcı sorunları ve üçüncü taraf uzantılarının çakışma yaratması gibi çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkabilir.

  Bu hatadan da sorun yaşıyorsanız, sorununuzu çözmenize yardımcı olacak birkaç sorun giderme ipucunu burada bulabilirsiniz! Beklenmedik bir hatayla karşılaştık, lütfen Twitch'teki hatayı tekrar deneyin.

  Oops'u nasıl düzeltirim! Twitch'te beklenmedik bir hatayla karşılaştık mı?

  1. Üçüncü taraf uzantılarını devre dışı bırakın

  oops! beklenmedik bir hatayla karşılaştık

  Twitch gizli modda çalışıyorsa, soruna herhangi bir üçüncü taraf uzantısının neden olup olmadığını kontrol edin. Html5 autoplay gibi uzantıları devre dışı bırakmak, kullanıcıların hatayı çözmesine yardımcı oldu.

  Uzantıyı devre dışı bırakın

  oops! beklenmedik bir hatayla karşılaştık

  Hata çözülürse, tüm uzantıları tek tek etkinleştirmeye ve çakışan uzantıyı bulmak için Twitch sayfasına erişmeye başlayın.

  Web tarayıcınızı değiştirin

  Sorun devam ederse, Twitch hesabınıza farklı bir tarayıcı kullanarak erişmeyi deneyin. Farklı bir tarayıcı kullanmak, önbellek ve diğer nedenlerden dolayı oluşabilecek birçok sorunu çözebilir.

  2. Tarayıcı önbelleğini temizleyin

  Krom

  Microsoft Edge (Chromium)

  oops! beklenmedik bir hatayla karşılaştık

  Firefox

  Twitch giriş hatası

  Önbellek ve site verileri temizlendikten sonra, Twitch hatasının çözülüp çözülmediğini görmek için tarayıcıyı yeniden başlatın.

  3. Twitch şifresini sıfırlayın

  Twitch şifresini sıfırlayamazsanız veya şifre sıfırlama bağlantısını açarsanız, oops! Beklenmedik bir hatayla karşılaştık, lütfen tekrar deneyin hata, Twitch hesabınızın devre dışı bırakılıp bırakılmadığını kontrol edin.

  4. Twitch hesabını yeniden etkinleştirin

  Twitch, hareketsizlik nedeniyle bir hesabı devre dışı bırakabilir. Hesabınızı kendiniz devre dışı bırakmadıysanız, hesabı yeniden etkinleştirmek için Twitch destek ekibiyle iletişime geçin.

  Hesabı yeniden etkinleştirmek oldukça basit bir işlemdir. Twitch hesabı kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın ve ardından hesabımı yeniden etkinleştir seçeneğine tıklayın.

  Ancak, hata nedeniyle giriş yapamıyorsanız! beklenmedik bir hatayla karşılaştık, iletişim Twitch desteği ve hesabınızın geri yüklenmesini talep edin.

  Oops! beklenmedik bir hatayla karşılaştık, lütfen tekrar deneyin, genellikle üçüncü taraf uzantılarının çakışması, tarayıcı uyumsuzluğu veya hesabın devre dışı bırakılması nedeniyle oluşur.

  Makaledeki adımları izleyin ve hatayı çözebilmeli ve hesabınıza erişebilmelisiniz.

  Yazı kaynağı : tr.cm-cabeceiras-basto.pt

  Twitch.tv Hata Şikayetleri - Şikayetvar

  Twitch: Güncel arızalar, sorunlar ve hatalar | Downdetector

  Twitch: Güncel arızalar, sorunlar ve hatalar | Downdetector

  Yazı kaynağı : downdetector.web.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap