Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  twitter bir sorun oluştu. lütfen daha sonra tekrar dene

  1 ziyaretçi

  twitter bir sorun oluştu. lütfen daha sonra tekrar dene Ne90'dan bulabilirsiniz

  Twitter "Bir Hata Oluştu" Hatası Çözümü

  Twitter

  Gündemlerin ve haberlerin çokça paylaşıldığı Twitter uygulamasında karşılaşılan "Oturum açarken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin." hatası bir çok kullanıcıların giriş yapmasını engellemekte. Kullanıcılarına böyle bir hata verip tam olarak neden böyle bir hatayla karşılaştığını tam olarak söylememekle olup girişlerini engellemekte.

  Bu hata yüzünden kullanıcıların gündemden ve haberlerden tamamen iletişimini koparmakla birlikte etkileşimlerini kaçırmakta. Günlük olarak tweetlerini atıp etkileşime girmek isteyen kullanıcıların gününü pişman ettiren bir hata olarak görülmekte.

  Twitter Bir Hata Oluştu Hatasını Neden Alıyorum?

  Twitter, "Oturum açarken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin." hatasını vermesiyle birlikte birçok kullanıcının başını ağrıtmakta. Bu hatayı almamızın sebebi birçok nedenden oluşmakta. Bunlardan; Twitter uygulaması güncel olmayabilir, uygulama içerisinde eksik veya hasarlı dosya olabilir, telefonunuzun saati yanlış olabilir, twitter şifrenizi değiştirmenizi isteyebilir ve bundan dolayı böyle bir hatayla karşılaşıyor olabilirsiniz. Bunun gibi birçok neden oluşturabiliriz.

  Genellikle bu tip sorunlar Iphone ve Ipad cihazlarda meydana gelmesiyle birlikte "com.twitter.tfs.authservice error 10." hata çıktısını vermekte. Bu hataları müdahale etmedeğimiz sürece hatayı sürekli olarak vereceğinden dolayı twitter kullanıcıları için can sıkıcı olarak gözükmekte.

  Twitter Bir Hata Oluştu Hatasını Nasıl Çözerim?

  Twitter "Oturum açarken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin." hatasını çözmemiz için sizlere birkaç öneriden bahsederek çözüme ulaşabiliriz.

  1-) Saat ve Saat Dilimi ayarlarınızın doğru olduğundan emin olun

  Eğer saat ve tarihiniz yanlış bir biçimde yansıtılıyorsa bu adımları uygulayın;

  Android cihaza sahipseniz;

  Ios cihaza sahipseniz;

  2-) Kullanıcı adı yerine E-posta adresinizle giriş yapmayı deneyin

  Giriş yaparken kullanıcı adınızı kullanarak giriş yapıyorsanız, e-posta adresinizi yazarak giriş yapmayı deneyin. Bu işe yaramazsa 3. öneriye geçelim.

  3-) Uygulamayı Kaldırıp Tekrar Yükleyin

  Genellikle uygulamalarda karşılaştığımız hataları tamamen çözmemiz için uygulamayı silip yüklemek sihirli bir şekilde çözüme ulaştırmakta. Bizde bu çözümü uygulayarak deneyelim. Twitter uygulamasını tamamen silerek Google Play Store'dan veya App Store'dan tekrar yükleyip giriş yapmayı deneyelim. Bu işe yaramazsa 4. öneriye geçelim.

  4-) Web Tarayıcısını Kullanarak Giriş Yapın

  Bazı durumlarda Twitter sizden farklı bir olaydan dolayı şifrenizin değiştirilmesini ister fakat arkada oluşan hatadan dolayı şifreyi değiştiremiyor ve böyle hata alıyor olabilirsiniz. Bunun için uygulamadan değilde bir web tarayıcısından Twitter sitesine erişerek kullanıcı girişinizi yapmayı deneyin. Parolanızın değiştirilmesi isteniyorsa değiştirerek, Twitter uygulamasından giriş yapmayı deneyin. Bu işe yaramazsa 4. öneriye geçelim.

  5-) Modeminizi veya Hücresel Verinizi Açıp Kapatın

  Twitter uygulaması ip adresinizi bir engel olarak görmüş olabilir. Bundan dolayı böyle bir hatayla karşılaşıyor olabilirsiniz. Bunun için Wifi'den bağlanıyorsanız modeminizi kapatıp açın. Eğer mobil veriden bağlanıyorsanız hücresel verinizi kapatıp açarak ip adresinizi değiştirebilirsiniz.

  6-) Ülke Erişim Kısıtlaması

  Bu önerilerden hiçbiri sizi çözüme ulaştırmadıysa, Twitter'ın ülkenize erişim kısıtlaması getirmiş olabilir. Bunu anlamamız için herhangi bir vpn programını indirerek giriş yapmayı deneyin. Eğer giriş yapmayı başardıysanız Twitter ülkenize erişim kısıtlaması getirmiştir.

  Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaşmış olduğunız hataları sorabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.hatauzmani.com

  Giriş yapılırken hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene

  Giriş yapılırken hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene

  25 Ocak 2018 uzmanim.net güncellemesi

  30 Haziran 2017 uzmanim.net güncellemesi

  26 Aralık 2016 uzmanim.net güncellemesi

  Çözümler tekrar ana sayfada

  08 Eylül 2016 uzmanim.net kural ihlali yapan kullanıcılar ve yaptırımlar

  Yazı kaynağı : uzmanim.net

  Twitter çöktü mü? Twitter'a ne oldu? Twitter "Bir sorun oluştu Yeniden yüklemeyi dene" sorunu!

  Twitter çöktü mü? Twitter'a ne oldu? Twitter

  Twitter çöktü mü? Dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından Twitter'da yaşanan problem sonrası vatandaşlar araştırma yapmakta. "Bir sorun oluştu. Yeniden yüklemeyi dene." yazısı ile karşılaşan kullanıcılar Twitter çöktü mü? Twitter'a ne oldu? merak etti. Peki, Twitter çöktü mü? Twitter down! Twittera neden giremiyorum Twitter neden açılmıyor? Twitter'da sorun mu var? İşte detaylar...

  TWİTTER ÇÖKTÜ MÜ?

  Bir çok kullanıcıda başlayan ''hata oluştu'' uyarısı sebebiyle Twitter'ın çöktüğü düşünüldü. Dünya genelinde yaşanan Twitter'daki sorun ile alakalı olarak yetkililerden açıklama gelmezken problemin kısa süre içerisinde giderilmesi bekleniyor. Anasayfanın yenilenmediği de belirtiliyor.

  Twitter çöktü mü? Twitter'a ne oldu? Twitter 'Bir sorun oluştu Yeniden yüklemeyi dene' sorunu!

  TWİTTER SORUN ÇÖZÜMÜ!

  Not: Android İçin Twitter uygulaması, Android 7.93.4 ve üzeri sürümleri çalıştıran telefonlarda kullanılabilir. Eski sürümleri artık desteklemiyoruz. Bu sürümlerden birine sahipseniz Android İçin Twitter uygulamasını Google Play Store'da yükleyemeyeceğinizi veya güncelleyemeyeceğinizi lütfen unutmayın. Ayrıca, uygulamanın çalışmayı durdurabileceğini de lütfen unutmayın. En güncel Android İçin Twitter uygulamasını deneyimlemek üzere mağazadan en son sürümü indirip Android cihazınızın işletim sistemini güncelleyin ve tarayıcınızda twitter.com adresini ziyaret edin.

  Uygulama verilerini silmeyi deneyin

  Uygulama verilerinin silinmesi, uygulamanın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir ve sık karşılaşılan birçok sorunu çözer. Uygulamadan verilerin silinmesi, hesabınızı ya da hesap bilgilerinizi uygulamadan kaldırmaz; ancak bildirim ve senkronizasyon ayarlarınızı varsayılan ayarlara sıfırlar.

  Cihazınızın ana ekranında Ayarlar simgesine dokunun.

  Uygulamalar öğesini seçin.

  Twitter uygulamasını seçin, aşağı kaydırın ve Verileri Sil öğesine dokunun.

  Verilerinizi sildikten sonra hâlâ sorun yaşıyorsanız telefonunuzu kapatıp açmayı deneyin.

  Saat diliminizin otomatik olarak güncellenmek üzere ayarlandığından emin olun

  Giriş yapmaya çalışırken "Yetkisiz" veya "Geçersiz kullanıcı adı ve Şifre" mesajlarını görüyorsanız bu durum, büyük olasılıkla hatalı saat dilimi ayarları veya eski bir Twitter istemci uygulaması sürümünden kaynaklanmaktadır. Lütfen Twitter istemcinizin en yeni sürümünü kullandığınızdan, ayrıca tarih, saat ve saat dilimi ayarlarınızın otomatik olarak güncelleneceğinden emin olun.

  Ana ekranınızda menü butonuna basın.

  Ayarlar öğesine dokunun.

  Tarih & ve Saat öğesini seçin.

  Otomatik Olarak Ayarla seçeneğinin etkinleştirildiğinden emin olun.

  Uygulamadan çıkın ve yeniden giriş yapın

  Uygulama verilerini silmek veya telefonunuzu kapatıp yeniden açmak işe yaramadıysa uygulamadan çıkış yapıp sonra yeniden giriş yapmayı denemelisiniz. Hesabınızda giriş onaylamayı etkinleştirdiyseniz çıkış yapmadan önce bir yedekleme kodu kaydettiğinizden emin olun.

  Ağ bağlantınızı kontrol edin

  Önce cihazınızı kapatıp birkaç dakika beklemeyi deneyin. Cihazınızı tekrar açın ve güçlü bir veri bağlantınız olduğunu doğrulayın.

  Android İçin Twitter uygulamasına bağlanmak amacıyla WiFi kullanıyorsanız başka bir WiFi bağlantısı deneyin. Biri çalışırken diğeri çalışmıyorsa bunun sebebi, büyük olasılıkla WiFi bağlantısının SSL'i kabul etmemesi veya Twitter'ı engellemesidir.

  Mobil ağ bağlantısına sahipken WiFi açıksa cihazınız varsayılan olarak WiFi bağlantısını kullanır. Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

  Uygulamayı kaldırın ve yeniden yükleyin

  Hesabınızda giriş onaylamayı etkinleştirdiyseniz uygulamayı kaldırmadan önce bir yedekleme kodu kaydettiğinizden emin olun.

  Android İçin Twitter uygulamasını kaldırma:

  Ana ekranınızda menü butonuna basın ve Uygulamalar öğesini seçin.

  Uygulamaları Yönet öğesini seçin.

  Twitter öğesini seçin.

  En üstteki Kaldır simgesine dokunun. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

  Android İçin Twitter uygulaması cihazınıza önceden yüklenmiş olarak geldiyse uygulamanın tamamen kaldırılması mümkün olmayabilir. Kaldırma işlemi, en yeni güncellemeyi kaldırır. En yeni sürümü kaldırdıktan sonra uygulamayı uygulama mağazasından yeniden güncelleyebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap