Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  twitter ifşa neden açılmıyor 2022

  1 ziyaretçi

  twitter ifşa neden açılmıyor 2022 Ne90'dan bulabilirsiniz

  Twitter İfşalar Neden Açılmıyor? (Çözümü) 2022

  Twitter İfşalar Neden Açılmıyor? (Çözümü) 2022

  Teknobu | Güncel Haber, Teknoloji Sitesi 2020

  www.teknobu.net

  Yazı kaynağı : www.teknobu.net

  Twitter hassas içerik nasıl açılır?

  Twitter hassas içerik nasıl açılır?


  Nil Ticaret Merkezi – Giriş Katı
  Yeşilce Mah. Yunus Emre Cd. No:8
  34418 – Kâğıthane/İstanbul

  [email protected]

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  Twitter çöktü mü, neden açılmıyor? 28 Mart 2022 Twitter neden çalışmıyor?

  Twitter çöktü mü, neden açılmıyor? 28 Mart 2022 Twitter neden çalışmıyor?

  Twitter çöktü mü, neden açılmıyor? 28 Mart 2022 Twitter neden çalışmıyor?

  Sosyal medya uygulaması Twitter’a 28 Mart 2022 Pazartesi günü erişim sorunu yaşandı. Uygulamayı kullanamayan kişiler “Twitter çöktü mü, neden açılmıyor?” sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, Twitter’a erişim sorunu mu var?

  En çok kullanılan sosyal platformlar arasında yer alan Twitter’a bazı kullanıcılar erişimde problem yaşıyor. İl bazlı bazı bölgelerde yaşanan problemler sonrası kullanıcılar farklı sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yapmaya başladı.

  TWİTTER ÇÖKTÜ MÜ, NEDEN AÇILMIYOR?

  Sosyal medya platformu Twitter'a bazı bölgelerde erişim sıkıntısı yaşandı. Kullanıcıların bir bölümü sorunsuz olarak Twitter'a kullanmaya devam etse de bazı kullanıcılar uygulamaya erişimde problem yaşamaya başladı.

  Sosyal medya platformunun hata bildirim haritasına bakıldığında İstanbul, Ankara, Kocaeli ve İzmir'de yoğun şekilde hata bildirimi yapıldığı görülüyor.

  Bildirimlerde ön plana çıkan en büyük sorun akış yenilememe sorunu olurken, bazı kullanıcılarda da Twitter'ın hiç açılmadığı da görülüyor.

  Saat 15:00’ten itibaren yaşanmaya başlayan erişim sorunu ile ilgili henüz resmi açıklama gelmedi.

  Downdetector verilerine göre sorunların yaşandığı bölgeler şöyle;

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Twitter çöktü mü, neden açılmıyor? Twitter erişim sorunu mu var? 17 Ağustos 2022 Twitter akış sorunu

  Twitter.com hakkında yardım

  Twitter.com hakkında yardım

  Tarayıcınız güncel mi?

  Tarayıcınızın en son sürümünü kullanarak birçok sorunu çözebilirsiniz. Hangi sürümü kullandığınızdan emin değilseniz, buradan kontrol edebilirsiniz: https://www.whatsmybrowser.org/

  Tercih ettiğiniz tarayıcının en son sürümüne ilişkin bilgileri ve indirmeleri aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz:

  Tarayıcıyı yükseltmek sorununuzu gidermezse yukarıdaki bağlantıları kullanarak başka bir tarayıcı indirmeyi de deneyebilirsiniz. 
   

  Önbelleğinizi ve çerezlerinizi silmeyi denediniz mi?

  Tarayıcınızın önbelleğini ve çerezlerini silmek sorunu çözebilir. Talimatları burada bulabilirsiniz:

  Tarayıcınıza yüklü eklentiler veya uzantılar var mı?
   

  Bazı tarayıcı uzantıları Twitter.com adresinde gerçekleştirilen eylemleri etkileyebilir. Etkinleştirmiş olabileceğiniz tüm tarayıcı eklentilerini devre dışı bırakmayı deneyin (tamamen silmeniz gerekmez), bu işlem karşılaştığınız sorunları çözebilir.

  Reklam engelleyici gibi ilave yazılımlar kullanıyorsanız, bu yazılımlar sitemizi bir şekilde engelleyebileceğinden bunları tek tek kapatmanızı öneririz. Bir uygulama kapatıldığında sorunun çözüldüğünü keşfederseniz, bu yazılımdaki ayarlar ile sorunu giderebilirsiniz.
   

  Twitter hesabınızda herhangi bir üçüncü taraf bağlantısı var mı?
   

  Twitter hesabınızda üçüncü taraf bağlantılar olması durumunda zaman zaman sorunlar meydana gelebilir. Üçüncü taraf bağlantılarını incelemek için Uygulamalar ayarlarınıza gidin ve gereksiz uygulamaların erişimini kaldırmayı deneyin. Hesabınıza üçüncü taraf erişimini kaldırma hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : help.twitter.com

  Twitter medya ayarlarınızı anlama | Twitter Yardımı

  Twitter medya ayarlarınızı anlama | Twitter Yardımı


  Medya ayarlarımı değiştirmeden hassas medya gönderirsem ne olur?


  Medya içeren Tweetlerinizden biri için hassas olduğuna ilişkin bildirimde bulunulursa bu içerik, inceleme için Twitter'a gönderilir. Medyanın yükleme sırasında "hassas içeriğe sahip olabilir" şeklinde işaretlenmediğini tespit edersek:

  Hesap ayarları sayfanızdan medya ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Ancak söz konusu resim ve etiketlenen diğer resimler, hassas içeriğe sahip olabileceği yönünde işaretlenmiş olarak kalır.   
   

  Hatalı etiketlenmiş bir medyayı tekrar tekrar yüklerseniz şunları yapabiliriz:

  Twitter, hassas olabilecek medyayı ve sıklıkla Tweetlerinde bu türden medyaya yer veren hesapları belirleyip etiketlemek için otomatik yöntemleri de kullanabilir.

  Profil resmim Twitter Kuralları'nı ihlal ederse ne olur?


  Profil veya başlık resminiz Twitter Kuralları'nı ihlal eden içeriğe sahipse hesabınızı geçici olarak askıya alabiliriz ve rahatsız edici içeriği kaldırırız. Tekrar eden ihlaller hesabın kalıcı olarak askıya alınmasıyla sonuçlanır.

  Ayrıca, profilinizdeki medya Twitter'ın medya politikasını ihlal ediyorsa hesabınız kilitlenebilir. Hesabınızın kilidini açmak için talimatlarımızı uygulayarak ihlale konu olan medyayı kaldırmanız gerekir. Hesabınız kilitlendiyse daha fazla bilgi almak için bu makaleyi inceleyin.

  Twitter tarafından verilen bir karara itiraz edebilir miyim?


  Profil veya başlık resminizde görsel şiddet ve yetişkinlere uygun içerik bulunması nedeniyle hesabınız askıya alınırsa hesabınıza giriş yapıp buradan itiraz gönderebilirsiniz.

  Twitter'ın hassas içeriklerin tekrar tekrar yanlış etiketlenmesine karşılık olarak hesap ayarınızı, Tweetlediğin medyayı hassas içerik olabileceğini belirterek işaretle şeklinde kalıcı olarak değiştirme kararına itiraz etmenin bir yolu henüz yoktur.

  Yazı kaynağı : help.twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap