Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  twitter kaç tane mavi tikli hesap var

  1 ziyaretçi

  twitter kaç tane mavi tikli hesap var Ne90'dan bulabilirsiniz

  twitter mavi tik için aylık ödeme istenmesi

  Twitter'da mavi tikli hesaplar ücretli mi olacak? Elon Musk'ın yeni Twitter planı şaşırttı

  Twitter'da mavi tikli hesaplar ücretli mi olacak? Elon Musk'ın yeni Twitter planı şaşırttı

  Geçtiğimiz dönemlerde Twitter'ı satın alma konusuyla gündem olan ve sonunda bu isteğini gerçekleştirerek dijital platformun yeni sahibi olan Elon Musk, çalışanlarına başladı. Son gelişmelere göre Elon Musk, Twitter'da mavi tik sahipliğini ücretli hale getirecek.

  The Verge tarafından yayınlanan habere göre Twitter'ın ek özelliklerinin kilidini açan aylık 4,99 ABD doları değerindeki isteğe bağlı aboneliği olan Twitter Blue'yu, kullanıcıları da doğrulayan daha pahalı bir aboneliğe dönüştürmeyi düşünüyor.

  Platform, şu anda yeni Twitter Blue aboneliği için 19,99 ABD doları ücretlendirmeyi planlamakta. Ayrıca geçerli plana göre, doğrulanmış kullanıcıların abone olmaları ya da mavi onay işaretlerini kaybetmeleri için toplamda 90 günleri olmuş olacak.

  Projede çalışan kişilere özelliği başlatmak için 7 Kasım 2022 gününe kadar zamanları olduğu, aksi bir durumda işten çıkarılmalarının mümkün olduğu söylendi. Musk, Twitter’ın sahibi olmadan önce ise yapmış olduğu açıklamalarda hesap onaylama ve botlarla mücadele gibi konularda değişik bazı yaklaşımlar benimseyeceğinin sinyalini vermişti.

  Elon Musk'ın yönetimine geçtiği Twitter, mavi tık için kullanıcılardan ayda 20 dolar (372 Türk Lirası) talep etmeye başlayacak.

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Twitter'da Mavi Tik Nasıl Alınır? Ne İşe Yarar?

  Dilerseniz;

  7/24 Müşteri Destek Hattı

  0850 811 08 20

  telefonumuzdan
  bize ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.ticimax.com

  Twitter Mavi Tik ücreti ne kadar? - Yeni Şafak

  Twitter Onaylama gereklilikleri - mavi onay işareti alma

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap