Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  uzaydan gelen fırtına full izle türkçe dublaj tek parça

  1 ziyaretçi

  uzaydan gelen fırtına full izle türkçe dublaj tek parça Ne90'dan bulabilirsiniz

  Yazı kaynağı : www.hdfilmcehennemi.life

  Uzaydan Gelen Fırtına / Geostorm

  Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

  Yapım: 2017

  IMDB Puanı: 5.4

  Yazı kaynağı : www.hdfilmseyircisi.org

  Yazı kaynağı : www.hdfilmcehennemi2.club

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmmodu.live

  Uzaydan Gelen Fırtına

  Geostorm 2017 Film

  Başarılı bilim kurgu yönetmeni Dean Devlin tarafından çekimleri yapılan Geostorm adlı filmin başrollerinde Abbie Cornish, Katheryn Winnick ve Gerard Butler gibi birbirinden ünlü isimler bulurken, filmin hikayesi ise direktörlüğü de yapan Dean Devlin ile Paul Guyot tarafından yaratılıyor.

  Önde gelen dünya liderleri tarihte görülmemiş bir doğal afet tehlikesini önlemek için küresel iklimi kontrol edecek ve güvende tutacak karmaşık bir uydu ağı oluşturmak için çalışmalara başlarlar. Ancak bir süre sonra her şey ters gider ve dünyayı korumak için kurdukları sistem tam bir felakete yol açar. Dünya çapında jeolojik bir fırtına yaşanır ve her şeyi silip süpürmeden önce bir çözüm yolu bulunmalıdır…

  Yazı kaynağı : filmmakinesi1.com

  Uzaydan Gelen Fırtına Türkçe Dublaj Izle

  Cennetten gelen çocuk altyazılı fragman.

  Uzaydan gelen fırtına türkçe dublaj izle. Uzaydan gelen fırtına türkçe dublaj jet film uzaydan gelen fırtına izle. Bölüm izle, survivor all star dizisinin 1. Web tam ekran izle.

  Web uzaydan gelen fırtına türkçe dublaj i̇zle filminde kürsel ısınma ve iklim değişikliği dünyada büyük bir sorun yaratmak üzeredir. Web gezegende eşi benzeri görülmemiş doğal afetler yaşanmasının ardından, dünya liderleri, karmaşık bir uydu network’ü yaratarak, iklimi kontrol etmek ve böylece. Cennetten gelen çocuk altyazılı fragman.

  Büyük ülkeler bir araya gelir ve. Web uzaydan gelen fırtına izle 2017 abd aksiyon, bilim kurgu, gerilim türündeki yapımı türkçe dublaj hd kalitede hdfilmcehennemi den izleyebilirsiniz. Survivor izle 1 bölüm 9.

  Uzaydan gelen fırtına (geostorm) filmin konusu: Web kod adı sosisli +2 puan. Uzaydan gelen fırtına altyazılı fragman (3).

  Dünya'nın ileri gelen liderlerinden birisi şimdiye kadar eşi benzeri görülmeyen bir doğal felaket dünyayı. Web bölüm izle 15 ocak tvdiziler. İleri teknolojiye sahip olan hükümetler bir.

  Uzaydan gelen fırtına altyazılı fragman (3) beyazperde. Web uzaydan gelen fırtına türkçe dublaj i̇zle filminde küresel ısınma ve iklim değişikliği yüzünden dünya yakında yok olma eşiğine gelcektir.

  Yazı kaynağı : rc.mobelaris.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap