Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  uzman öğretmenlik başvuru sonuçları meb

  1 ziyaretçi

  uzman öğretmenlik başvuru sonuçları meb Ne90'dan bulabilirsiniz

  ÖĞRETMENLİK KARİYER BASAMAKLARI YAZILI SINAVI İLE YAZILI SINAVDAN MUAF OLANLARIN KESİN BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI...

  ÖĞRETMENLİK KARİYER BASAMAKLARI YAZILI SINAVI İLE YAZILI SINAVDAN MUAF OLANLARIN KESİN BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI...

  Uzman öğretmen/Başöğretmen unvanı için başvuruda bulananlara ilişkin kesin başvuru sonuçları açıklandı. İlgililer durumlarını http://meb.ai/Us1gqivadresinden öğrenebileceklerdir.

  19 Kasım 2022 tarihinde yapılacak olan Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yazılı Sınavı için fotoğraflı sınav giriş belgesi 14 Kasım 2022 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinden yayımlanacaktır.

  Yazı kaynağı : oygm.meb.gov.tr

  UZMAN ÖĞRETMENLİK SINAV SONUÇLARI 2022: MEB Öğretmenlik Kariyer Basamakları Sınav Sonuçları sorgulama ekranı (SONUÇLAR AÇIKLANDI)

  UZMAN ÖĞRETMENLİK SINAV SONUÇLARI 2022: MEB Öğretmenlik Kariyer Basamakları Sınav Sonuçları sorgulama ekranı (SONUÇLAR AÇIKLANDI)

  UZMAN ÖĞRETMENLİK SONUÇLARI AÇIKLANDI! İŞTE SONUÇ SORGULAMA EKRANI

  19 Kasım’da düzenlenen Uzman öğretmenlik sınav sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı.

  2022 Öğretmenlik Kariyer Basamakları Sınav Sonucu, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından açıklandı.

  Sınav sonucuna göre uzman öğretmen veya başöğretmen unvanı alanlara, sertifikanın düzenlendiği tarihi takip eden ay başından itibaren unvanları için öngörülen eğitim öğretim tazminatı ödenecek ve her unvan için ayrı ayrı olmak üzere bir derece verilecek.

  UZMAN ÖĞRETMENLİK SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  UZMAN ÖĞRETMENLİK SONUÇLARI AÇIKLANDI! 2022 Uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınav sonuçları nasıl ve nereden öğrenilir? MEB ile Uzman öğretmenlik sınav sonuçları sorgulama ekranı!

  Uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınav sonuçları sorgulama: 2022 Öğretmenlik Kariyer Basamakları Sınav Sonucu nasıl nereden öğrenilir? - Yeni Şafak

  Uzman öğretmenlik sınav sonuçları açıklandı mı? 2022 MEB Öğretmenlik Kariyer Basamakları sınav sonucu - Son Dakika Haberleri

  Uzman öğretmenlik sınav sonuçları açıklandı mı? 2022 MEB Öğretmenlik Kariyer Basamakları sınav sonucu - Son Dakika Haberleri

  Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklama sonrasında, uzman öğretmenlik sınav sonuçları açıklandı.

  Açıklamada; "Uzman öğretmenlik sınavında 422 bin 368 öğretmenimiz başarılı oldu. Muaf tutulanlarla birlikte 516 bin 974 öğretmenimiz uzman öğretmen olma hakkını kazandı. Başöğretmenlik sınavında 66 bin 422 öğretmenimiz başarılı oldu." ifadelerine yer verildi.

  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geçtiğimiz hafta sonu Öğretmenlik Kariyer Basamakları yazılı sınavları, Türkiye genelinde 28 bin 650 salonda düzenlendi.. Uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınavlarına toplam 595 bin 598 aday katılım sağladı. Sınavlarda öğretmenlere 5 seçenekli 100 soru yöneltildi. Sınavlarda 100 puan üzerinden 70 puan alan adaylar başarılı sayılacak.

  Adaylar, sınav sonuçlarını meb.gov.tr adresi üzerinden veya odsgm.meb.gov.tr adresinden erişebilecek. Sınavlarda 70 puan ve üzerinde alarak başarılı olan öğretmenlerin sertifikaları 4 Ocak tarihinde verilecek.

  Sonuçlara itiraz edilebilecek

  Sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarını ise sonuçların ilan edildiği tarihten itibaren 5 (beş) iş günü içerisinde; T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Halk Bankası şubelerinden herhangi birine kendisine ait T.C. kimlik numarası ile KDV dâhil 30 (otuz) TL itiraz ücreti yatırarak e-İtiraz Modülü (https://eitiraz.meb.gov.tr) üzerinden yapacaklardır. Adaylar belirlenen itiraz süresi dışında itiraz başvurusu yapamayacaklardır. Dilekçe ve faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

  Sınav sonuçları için tıklayınız

  Yazı kaynağı : www.trthaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap