Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vakıfbank genel müdürlüğü telefon numarası

  1 ziyaretçi

  vakıfbank genel müdürlüğü telefon numarası Ne90'dan bulabilirsiniz

  VAKIFBANK GENEL MÜDÜRLÜK - İSTANBUL - KAĞITHANE - 0212 398 15 ...

  VakıfBank Müşteri Hizmetleri ve Telefon Numarası Şikayetleri - Şikayetvar

  Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

  Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

  1954 yılında faaliyet vermeye başlayan Vakıfbank, Türkiye’nin en büyük ikinci bankası konumundadır. Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı veya yaygın ismiyle Vakıfbank, bir kamu bankasıdır ve 900’ün üzerinde şube ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda yurtdışında VakıfBank International AG ismiyle faaliyetini sürdürüyor.

  Vakıfbank müşteri hizmetleri 0850 222 0 724 numarası ile kayıp/çalıntı, borç ödeme, kredi sorgulama, kredi kartı başvurusu, yapılandırma vb. konularda 7/24 destek sunmaktadır.

  Türkiye’nin en önemli bankaları arasında bulunan Vakıfbank, düşük faizli kredi ve düşük faizli kredi kartı vb. avantajlarla müşteri sayısını artırmayı başarıyor. Aynı zamanda kamu bankası olması sebebiyle tüketicilerin en fazla güvendiği bankalar arasında yer almaktadır.

  Vakıfbank’ın sahipleri %37,45 Maliye ve Hazine Bakanlığı, %35,99 Türkiye Varlık Fonu’dur. Aynı zamanda %16,14 oranındaki hisse halka açıktır, diğer en büyük pay ise %10,31 ile Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur ve Hizmetlileri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı’na aittir.

  Vakıfbank, bireysel ve ticari müşterileri için sayısız finans çözümü sunuyor. Bireysel kredilerden, TLREF Endeksli Taksitli Ticari Krediye, KOSGEB desteğinden emeklilik ve sigortaya kadar finans alanındaki tüm ihtiyaçlarınız için Vakıfbank’ı tercih edebilirsiniz. Ayrıca devlet destekli kredi ya da hibe gibi birçok pakete de Vakıfbank aracılığıyla ulaşmak mümkün.

  İçeriğimizin devamında Vakıfbank iletişim kanallarıyla ilgili alternatiflere göz atabilir ya da en çok merak edilen soruları inceleyebilirsiniz.

  Ziraat Bankası iletişim bilgileri için tıklayın.

  Vakıfbank Çağrı Merkezi

  Vakıfbank İletişim

  Vakıfbank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Vakıfbank ile ilgili ayrıntılı bilgilere göz atmak ister misiniz? Tüketicilerin en çok merak ettiği soruları sizin için araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda Vakıfbank müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

  İş Bankası müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

  Vakıfbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  vakifbank1

  Vakıfbank kredi başvurusu için KREDI, T.C. Kimlik No., Doğum Tarihi (gg/aa/yyyy) ve aylık gelirinizi yazarak 5724’e SMS atabilirsiniz. Aynı zamanda Vakıfbank müşterileri online bankacılık ya da internet bankacılığı kanallarıyla başvuru yapabilir.

  Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  vakifbank kredi karti

  Vakıfkart web sitesi üzerinden Vakıfbank kredi başvurusunu online olarak tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz en geç 2 iş gününde cevaplandırılıyor ve tarafınıza SMS ile bilgi veriliyor. Ayrıca Vakıfbank çağrı merkezi numarasını arayarak başvuru süreci hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  Online kredi kartı başvurusu için tıklayın.

  Vakıfbank Kredi kartı Aidatı Ne Kadar?

  Vakıfbank, belirli kredi kartları için her yıl ortalama 160 TL civarında aidat almaktadır. Kredi kartı aidatı ödemek istemeyen Vakıfbank müşterileri ExpressCard’ı tercih edebilir. Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 724 ile görüşerek kart aidatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Vakıfbank Şube Çalışma Saatleri Nedir?

  vakifbank 2

  Vakıfbank şubelerinin çalışma saatleri hafta içi her gün 09:00 – 17:00 olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda tüm şubeler 12:30 – 13:30 aralığında öğle tatiline giriyor. Cumartesi ve pazar günleri ise Vakıfbank şubeleri kapalı.

  Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

  Vakıfbank konut kredisi faiz oranları %0,99’dan başlıyor. Aynı zamanda vade sayısı, kredi miktarı vb. faktörler faiz miktarını değiştirmektedir. Vakıfbank iletişim kanalları aracılığıyla konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

  Vakıfbank Konut Kredisi Yapılandırma Nasıl Yapılır?

  Vakıfbank konut kredisi yapılandırma işlemi için en yakın Vakıfbank şubesine başvuru yapmanız gerekiyor. Konut kredisi yapılandırma işlemleri yalnızca şube aracılığıyla yapılmaktadır. Detaylı bilgi için Vakıfbank müşteri hizmetleri 0850 222 0 724 ile görüşebilirsiniz.

  Vakıfbank Kaç Şubesi Var?

  Vakıfbank’ın Türkiye’nin her noktasında 900’ü aşkın şubesi bulunuyor. Ayrıca Almanya ve ABD’de dört yurtdışı şubesi ile hizmet vermektedir.

  Vakıfbank Nasıl Hesap Açılır?

  vakifbank kart

  Vakıfbank’tan hesap açtırmak için en yakın şubeye başvurabilir veya Vakıfbank mobil bankacılık yöntemini kullanarak hesap açma başvurusu yapabilirsiniz. Online hesap açma işlemleri ücretsiz yapılıyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Vakıfbank Hangi ATM’ler ile Anlaşmalı?

  Vakıfbank müşterileri para yatırma/çekme, ödeme veya transfer vb. işlemleri için şu ATM’leri kullanabilir:

  Ayrıntılı bilgi için tıklayın. Vakıfbank ATM’leri ile ilgili sorunlarınızı Vakıfbank müşteri hizmetleri 0850 222 0 724 numarasına bildirebilirsiniz.

  Halkbank iletişim bilgileri için tıklayın.

  Vakıfbank Kart Şifresi Nasıl Alınır?

  Vakıfbank hesap kartı ve kredi kartı şifresi almak için

  Kart şifresi almak için Vakıfbank çağrı merkezi veya Vakıfbank ATM’leri de kullanılabilir.

  Vakıfbank Kartım Ne Zaman Gelir?

  Vakıfbank hesap veya kredi kartınız yaklaşık 7 – 10 gün içinde teslim edilir. Başvurunun onaylanmasından sonraki 5 iş gününde kart basımı gerçekleşiyor ve kuryeye teslim ediliyor. Kartınız henüz teslim edilmediyse kartınızın teslim edildiği kargo firması ile iletişime geçebilirsiniz.

  Vakıfbank Taşıt Kredisi Hangi Yaştaki Araçlara Veriliyor?

  Vakıfbank 2. el taşıt kredisi, en fazla 8 yaşındaki araçlar için veriliyor. 8 yaşından daha büyük arabalar için kredi notunuz çok yüksek olsa dahi taşıt kredisi almanız mümkün değil. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Vakıfbank Şikayeti Nasıl Yapılır?

  Vakıfbank şubeleri, ATM’leri, personeli ya da ürünleri ile ilgili şikayetlerinizi Vakıfbank müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Ayrıca Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) ve CİMER’de banka şikayetlerini kabul ediyor.

  Vakıfbank FAST Limiti Ne Kadar?

  Vakıfbank ve diğer banka müşterileri 7/24 FAST ile 5000 TL’ye kadar para transferi gerçekleştirebiliyor. EFT saatleri dışında para transferi gerçekleştirmek istiyorsanız FAST ile gönderim yapabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : cagrimerkezinumarasi.com

  Vakıfbank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak dilediğiniz bankacılık işlemini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Yapabileceğiniz işlemlerin en başında para transferi, şifre değiştirme işlemi, kredi kartı başvurusu, emeklilere özel işlemler, kredi başvuruları, kredi borcunu öğrenme, kredi kartı borcu öğrenme gibi bir çok işlemler bulunmaktadır.

  Vakıfbank 1954 yılında vakıf kaynaklarını ekonomik kalkınmanın etkili şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur. O günden bu güne kadar çağdaş bankacılık sistemlerini en iyi şekilde yansıtan Vakıfbank milyonlarca müşterisine kaliteli hizmet vermek için çaba sarf etmektedir. Köklü ve kurumsal bir firma olan Vakıfbank her türlü bankacılık işlemlerinizde, kredi ihtiyaçlarınızda, kalkınma programlarında hep en ön safta yer almıştır.

  Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

  Vakıfbank gelişmiş müşteri hizmetleri ağıyla müşterilerinden gelen her türlü istek, şikayet ve önerileri en kısa zamanda ve en iyi şekilde çözümlemektedir. 08502220724 numaralı telefon numarası üzerinden Vakıfbank müşteri hizmetleri günün her anında sizlerden gelen soru, talep ve şikayetleri değerlendirmekte ve en kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturmaktadır. Sizler de bu numaradan arayarak şikayetlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

  Vakıfbank Çağrı Merkezi Numarası

  Vakıfbank çağrı merkezi numarası var mı? Vakıfbank çağrı merkeziyle nasıl iletişime geçebilirim gibi sorular aklınızdaysa makalemizi okumaya devam edebilirsiniz. Sorumuza öncelikle cevap verecek olursak Vakıfbank çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. 0850 222 0 724 numaralı telefon üzerinden Vakıfbank çağrı merkeziyle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemler için destek alabilirsiniz.

  Vakıfbank Şikayet

  Vakıfbank Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olduğu için çok fazla müşterisi bulunmaktadır. Müşterilerin çoğu Vakıfbank hizmetlerinden memnun olsa da bazı müşterileri memnuniyetsizlik yaşayabilmektedir. Bu noktada Vakıfbank şikayet başlıklı bu bölümde Vakıfbank şikayetlerinizi nasıl iletebileceğinizden bahsedeceğiz. Vakıfbank şikayetlerinizi Vakıfbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak iletebilirsiniz. Diğer taraftan yaşamış olduğunuz deneyimleri yorumlar kısmından diğer okuyucularla da paylaşabilirsiniz.

  Vakıfbank müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için Vakıfbank iletişim 444 lü numarası bulunmamaktadır. Bu numara yerine 0850 ile başlayan çağrı merkezi numarası mevcuttur.

  Müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilmeniz için ana menüde önce 2’yi sonra 0’ı tuşlamanız yeterli olacaktır.

  Vakıfbank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
  0850 222 0 724

  Dilerseniz müşteri hizmetlerine aşağıdaki linkten internet üzerinden de ulaşabilirsiniz. Formda istenen bilgileri eksiksiz doldurduğunuzda size geri dönüş sağlayacaklardır.

  Vakıfbank İletişim Formu

  Arama Terimleri: vakıfbank iletişim bilgileri, vakıfbank telefon no, vakıfbank irtibat tel, vakıfbank canlı destek, vakıfbank müşteri temsilcisi, vakıfbank şikayet hattı, vakıfbank müşteri hizmetleri

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Ana Sayfa - T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü

  Sayı:10

  Bilim, sanat ve kültür eserleriyle vakıf medeniyetini ruhunda taşıyan Kayseri'yi ele aldığımız Vakıf Şehir Dergimiz 10. sayısı ile yayında

  Geçmiş sayılar için tıklayınız...

  Yazı kaynağı : www.vgm.gov.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap