Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  van büyükşehir belediyesi personel alımı listesi

  1 ziyaretçi

  van büyükşehir belediyesi personel alımı listesi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Van Büyükşehir Belediyesi 150 işçi alımı kura sonucu açıklandı! İşte isim listesi

  Van Büyükşehir Belediyesi 150 işçi alımı kura sonucu açıklandı! İşte isim listesi

  Van Büyükşehir Belediyesi, BELVAN Ulaşım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde 150 mevsimlik işçinin (5 ay 29 gün) alınacağını duyurmuş ve Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR) üzerinden de duyurusu yapılan alımlarda başvuruların 15- 18 Kasım 2022 tarihleri arasında sadece internet üzerinden online olarak https://kariyer.van.bel.tr adresine yapılması gerektiği belirtilmişti. İşte Van Büyükşehir Belediyesi 150 işçi alımı kura sonuçu isim listesi

  Van Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden BELVAN Ulaşım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne alımı yapılacak olan 150 adet mevsimlik (5 ay 29 gün) işçi alımı noter kurası 23 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 14:00’da Eminpaşa Mahallesi, İpekyolu Caddesi, Galericiler Küme Evler No:64 (Urartu Halı arkası) Edremit/VAN adresinde bulunan VAN EVLİYA ÇELEBİ MTAL UGULAMA OTELİ’NİN konferans salonunda Noter huzurunda yapıldı. Kuraya alınacak ve kura sonucunda Asil ve Yedek adaylar belirlendi.

  Yapılacak olan kura çekilişi sonucu mevsimlik işçi personel alımı için aşağıdaki kontenjana göre; 150 Asil ve 150 yedek aday kurası çekildi.

  1.Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı

  2.Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı

  3.Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı

  Van Büyükşehir 150 işçi alımı kura sonucu isim listesi

  Noter huzurunda yapılacak kura çekimi bittikten sonra haberimizde yayınlanacaktır. Ayrıca kura sonucu için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.vanhavadis.com

  Van Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz 150 Personel Alacak

  Van Büyükşehir Belediyesine personel alımı yapılacak! İşte başvuru şartları ve tarihi

  Van Büyükşehir Belediyesine personel alımı yapılacak! İşte başvuru şartları ve tarihi

  İstihdama katkı sağlamak ve kış aylarında karla mücadele başta olmak üzere artan iş yükünü hafifletmek amacıyla, Büyükşehir Belediyesi iştiraki şirketlerinden BELVAN Ulaşım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde 150 mevsimlik işçi (5 ay 29 gün) alınacak. 
  Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden de duyurusu yapılan alımlarda başvurular 15- 18 Kasım 2022 tarihleri arasında sadece internet üzerinden online olarak https://kariyer.van.bel.tr adresine yapılacak. Posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular kabul edilmezken, internetten alınacak başvurular için ise son tarih 18 Kasım 2022 Cuma günü saat 17:00 olacak.  
  Farklı meslek gruplarından alınacak olan işçiler, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ile Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlıklarında mevsimlik (5 ay 29 gün) olarak çalıştırılacak. 

  ALINACAK İŞÇİLER NOTER KURASI İLE BELİRLENECEK
  Komisyon tarafından başvuru yapan adayların başvuru kriterlerine sahip olup olmadıkları tespit edilerek, Başvuru kriterlerine sahip olduğu tespit edilen adaylar için 23 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 14:00’da Van Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet Binasında bulunan toplantı salonunda Noter huzurunda kura çekimi yapılacak ve kura sonucunda asil ve yedek adaylar belirlenecek.
  Şeffaflık ve liyakat esaslısına göre yapılacak kura Van Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak. 
  Ayrıca başvuru ile ilgili özel ve genel şartlara, www.van.bel.tr adresindeki duyurular kısmından ulaşabilecek.

  ŞEHRİVAN GAZETESİ

  Yazı kaynağı : www.sehrivangazetesi.com

  Van Büyükşehir Belediyesinin alacağı 150 işçinin isim listesi belli oldu!

  Van Büyükşehir Belediyesinin alacağı 150 işçinin isim listesi belli oldu!

  Van Büyükşehir Belediyesi tarafından farklı birimlerde istihdam edilmek üzere alınacak olan 150 mevsimlik işçinin kuranoter huzurunda çekildi. Belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan kura çekimine adaylar da katıldı.

  Personel alımlarını şeffaflık ve liyakat esaslarına göre yapan Van Büyükşehir Belediyesi, iştiraki şirketlerinden BELVAN Ulaşım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde mevsimlik (5 ay 29 gün) olarak çalıştırılacak olan 150 işçi için Edremit İlçesi’ndeki Uygulama Oteli Konferans Salonu’nda kura çekimi gerçekleştirdi. 5 farklı daire başkanlığı bünyesine alınacak personel için 14 kategoride çekilen kuralar Belediyenin resmi Youtube, Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarından canlı olarak yayınlandı.

  Toplam 3 bin 224 kişi ilana başvuru yaparken, başvurusu kabul edilen 2 bin 227 kişi kuraya dahil oldu. Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı bünyesinde 3 işçinin alınacağı sulama sitemleri montaj işçisi kategorisinde başvuru az olduğu için başvurusu kabul edilen 2 kişi kuraya dahil edilmeden alınırken, 1 kişinin alınacağı Dozer Operatörlüğü için ise başvuru şartlarını taşıyan aday olmadığı için alım yapılmadı.

  Öte yandan Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı ihtiyacına binaen 8 erkek ve 2 kadın özel güvenlik görevlisi de ilgili kategorilerde başvurusu kabul edilen adaylar arasında kurayla belirlendi. Kura çekiminin hayırlı olmasını dileyen Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Ali Özvan, kuraların tamamen şeffaf bir şekilde, kameralar önünde ve noter huzurunda gerçekleştiğini ifade etti.

  Van 1. Noteri Mustafa Delat tarafından gerçekleştirilen ve yaklaşık 3 saat süren kura sonucunda isimleri çıkan adayların listesi de kısa süre içinde Van Büyükşehir Belediyesi Resmi internet sitesinin duyurular kısmında yayınlanacak.

  ŞEHRİVAN GAZETESİ

  Yazı kaynağı : www.sehrivangazetesi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap