Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  van genclık spor bakanlıgı kura sonuçları

  1 ziyaretçi

  van genclık spor bakanlıgı kura sonuçları Ne90'dan bulabilirsiniz

  İşte Gençlik ve Spor Bakanlığının Van İşçi Kura Sonuç Listeleri

  İşte Gençlik ve Spor Bakanlığının Van İşçi Kura Sonuç Listeleri

  Gençlik ve Spor Bakanlığının Van İşçi Kura Sonuç Listeleri Açıklandı.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan konuya ilişkin şu açıklama yapıldı;

  “4857 sayılı İş Kanunu, 2 sayılı Genel Kadro ve Usulü Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Bakanlığımız taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere güvenlik görevlisi meslek kolunda (1227 Erkek, 1701 Kadın) 2928 ve temizlik görevlisi meslek kolunda (549 Erkek, 869 Kadın) 1418 olmak üzere toplam 4346 sürekli işçi kadrolarına Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 12’nci maddesi gereği Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen nihai listelerde yer alan adaylar için 15 Eylül 2021 tarihinde noter huzurunda kura çekimi gerçekleştirilmiştir.

  Erkek Güvenlik Görevlisi Kura Çekim Sonuç Listesi

  Erkek Temizlik Görevlisi Kura Çekim Sonuçları

  Kadın Güvenlik Görevlisi Kura Çekim Sonuçları

  Kadın Temizlik Görevlisi Kura Çekim Sonuçları (ASİL)

  Kadın Temizlik Görevlisi Kura Çekim Sonuçları (Yedek)

  GSB kura sonuçları ardından temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı için adaylar 27 Eylül – 01 Ekim 2021 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde başvuru yapmış oldukları Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinde yer alan Sınav Kurullarına belgelerini teslim etmeleri belirtildi.

  GSB TEMİZLİK GÖREVLİSİ VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ BELGE TESLİMİ

  Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin İşe Göndermede Öncelikli Olanlar başlıklı 5 inci maddesi kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından öncelik hakkı olduğu bildirilen adaylardan açık iş sayısının dört katından fazla başvuru olan temizlik görevlisi – erkek – Ankara, Diyarbakır ve Kırıkkale illerinde öncelikliler arasında kura çekimi gerçekleştirilmiş olup asil ve yedek olarak belirlenen adaylar temizlik görevlisi – erkek kura çekimi sonuçları listesinde yer almaktadır. Ayrıca bu kapsamda öncelik hakkı olduğu bildirilen ve diğer meslek kolu – cinsiyet – iller için başvuru yapan adaylar (öncelikli aday sayısı açık iş sayısının dört katını geçmediği için) doğrudan belge teslim etmeye hak kazanmıştır.

  Kura çekimi sonucu asıl olarak belirlenen adaylar ile öncelik hakkı bulunan ve doğrudan belge teslim etmeye hak kazanan adaylar 27 Eylül – 01 Ekim 2021 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde başvuru yapmış oldukları Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinde yer alan Sınav Kurullarına belgelerini teslim edeceklerdir.

  GSB PERSONEL ALIMI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

  Güvenlik görevlisi meslek kolu için teslim edilmesi gereken belgeler;

  a) En az Ortaöğretim (lise ve dengi) öğrenim düzeyine sahip olduğunu gösterir diploma veya e-Devlet üzerinden alınmış doğrulama kodu bulunan mezuniyet belgesi,

  b) Başvurunun son günü (27 Ağustos 2021) itibarıyla geçerlilik süresi bulunan silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartı,

  c) Beyan formu (Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince belge teslimi esnasında temin edilecektir.)

  Temizlik görevlisi meslek kolu için teslim edilmesi gereken belgeler;

  a) En az Ortaöğretim (lise ve dengi) öğrenim düzeyine sahip olduğunu gösterir diploma veya e-Devlet üzerinden alınmış doğrulama kodu bulunan mezuniyet belgesi,

  b) Beyan formu (Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince belge teslimi esnasında temin edilecektir.)

  Kura çekimi sonucu asıl olarak belirlenen adaylar ile öncelik hakkı bulunan ve doğrudan belge teslim etmeye hak kazanan adaylardan belgeleri geçerli olmayan veya süresi içerisinde belge teslimi yapmayan adayların yerine yedek listede yer alan adaylardan sırasıyla 04 – 08 Ekim 2021 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde ilgili Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından belge teslimi çağrısı yapılacaktır. Belirlenen süreler içerisinde talep edilen belgeleri doğru ve eksiksiz teslim etmeyen adaylar sözlü sınava katılma haklarını kaybetmiş sayılacaktır.

  İl Müdürlüğü Sınav Kurulu tarafından teslim alınan belgeler incelendikten sonra belirlenen şartları taşıdığı tespit edilen ve sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların sözlü sınav tarihleri Bakanlığımız (www.gsb.gov.tr) internet sitesinde daha sonra ilan edilecektir. Sürekli işçi alımına ilişkin her aşamada Bakanlığımız internet sitesinde yapılacak duyurular tebliğ niteliğinde olup adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

  Yazı kaynağı : vanlinihathoca.com

  GSB KURA SONUÇLARI YEDEK ASİL ADAY LİSTESİ SORGULAMA: Gençlik ve Spor Bakanlığı 1017 sürekli işçi alımı belgeleri neler, ne zaman teslim edilecek?

  GSB kura sonuçları 2022 isim listesi... Gençlik ve Spor Bakanlığı evrak teslim tarihi ve istenilen belgeler!

  GSB kura sonuçları 2022 isim listesi... Gençlik ve Spor Bakanlığı evrak teslim tarihi ve istenilen belgeler!

  GSB kura sonuçları 2022 isim listesi... Gençlik ve Spor Bakanlığı evrak teslim tarihi ve istenilen belgeler!

  GSB personel alımı kura çekimi ile bilgiler binlerce kişinin gündeminde yer alıyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı, kura çekimi duyurusunda yer alan detaya göre; Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından listede yer alan aday listesinin belirlenmesi için 31 Ağustos'ta noter huzurunda kura çekimi gerçekleştirildi. Peki, GSB kura çekimi kura sonuçları 2022 isim listesi yayınlandı mı? İşte detaylar...

  Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı kura çekimi sonuçları listesi binlerce vatandaşın gündeminde yer alıyor. Bakanlığın taşra teşkilatında temizlik görevlisi meslek kolunda 144’ü engelli, 106’sı eski hükümlü statüsünde olmak üzere toplam 1017 sürekli işçi alımı için 12 Ağustos'ta sona eren başvuruların ardından, dün kura çekimi gerçekleşti. Kura çekiminin sona ermesinin ardından adaylar GSB işçi alımı kura sonucu isim listelerini Bakanlığın internet adresinden ve İŞKUR hesabından sorgulayabilecekler.

  GSB KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI AÇIKLANDI

  GSB kura çekimi 31 Ağustos 2022 Çarşamba günü saat 10.30’da Bakanlığımız Merkez Binası Konferans Salonu’nda (Örnek Mah. Oruç Reis Cad. No:13 Altındağ/ANKARA) gerçekleştirildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı noter huzurunda gerçekleştirilen kura sonuçları isim listeleri Pgm.gsb.gov.tr internet adresinden yayınlandı. 

  GSB KURA SONUÇLARI, GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN!

  GSB EVRAK TESLİM TARİHLERİ NE ZAMAN?

  Adaylar asil ve yedek isim listelerini Bakanlığın internet adresinden öğrenebilecek. Belge teslim etmeye hak kazanan adaylar 12 - 14 Eylül 2022 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde evraklarını Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerine götürebilecekler. 

  Kura çekimi sonucu asıl olarak belirlenen adaylar ile öncelik hakkı bulunan ve doğrudan belge teslim etmeye hak kazanan adaylardan belgeleri geçerli olmayan veya süresi içerisinde belge teslimi yapmayan adayların yerine yedek listede yer alan adaylardan sırasıyla 15 – 16 Eylül 2022 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde ilgili Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından belge teslimi çağrısı yapılacaktır. Belirlenen süre içerisinde talep edilen belgeleri doğru ve eksiksiz teslim etmeyen adaylar sözlü sınava katılma haklarını kaybetmiş sayılacaktır.

  GSB TESLİM EDİLECEK BELGELER NELER?

  a) En az Ortaöğretim (lise ve dengi) öğrenim düzeyine sahip olduğunu gösterir diploma veya e-Devlet üzerinden alınmış doğrulama kodu bulunan mezuniyet belgesi,

  b) Beyan formu (Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince belge teslimi esnasında temin edilecektir.)

  GSB SÖZLÜ SINAVLARI NE ZAMAN?

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından teslim alınan belgeler incelendikten sonra belirlenen şartları taşıdığı tespit edilen ve sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların sözlü sınav tarihleri Bakanlığımız (www.gsb.gov.tr) internet sitesinde daha sonra ilan edilecektir. Sürekli işçi alımına ilişkin her aşamada Bakanlığımız internet sitesinde yapılacak duyurular tebliğ niteliğinde olup adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  GSB KURA SONUCU SORGULAMA 2022: Gençlik ve Spor Bakanlığı sürekli işçi alımı / GSB kura sonuçları 2022 isim listesi

  GSB KURA SONUCU SORGULAMA 2022: Gençlik ve Spor Bakanlığı sürekli işçi alımı / GSB kura sonuçları 2022 isim listesi

  MÜLAKAT SINAVLARI NASIL OLACAK?

  1) Kura çekimi sonrası sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar Bakanlığımızca belirlenecek tarihlerde sözlü sınava alınacaktır.

  2) Sözlü sınav yeri ve tarihleri Bakanlığımız (www.gsb.gov.tr) internet sitesinde daha sonra ilan edilecek olup ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

  3) Sözlü sınavda adaylar; sınav kurulu üyelerinin her biri tarafından;

  a) Görevin gerektirdiği mesleki bilgi ve beceri, (40 puan)

  b) Genel kültür, (40 puan)

  c) Bir konuyu kavrayıp özetleme, ifade yeteneği ve muhakeme gücü, (10 puan)

  d) Liyakati, temsil kabiliyeti, tutum ve davranışlarının göreve uygunluğu, (10 puan) konularından 100 puan üzerinden değerlendirmeye tabi tutulacaktır. Sınav kurulu üyelerinin vermiş olduğu puanların aritmetik ortalaması esas alınmak suretiyle sözlü sınav puanı belirlenecektir.

  4) Sözlü sınavda; görevin gerektirdiği mesleki bilgi ve beceri ile genel kültür alanında adaylara rastgele zarf çekme usulü ile sorular yöneltilecektir. Bir konuyu kavrayıp özetleme, ifade yeteneği ve muhakeme gücü ile liyakati, temsil kabiliyeti, tutum ve davranışlarının göreve uygunluğuna ilişkin konularda ise Sınav Kurulunca yapılacak değerlendirme esas alınacaktır.

  5) Sözlü sınavda başarılı sayılmak için, 100 tam puan üzerinden en az 70 puan alınması gerekmektedir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap