Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vestel flora doğa inverter 182 18000 btu wifi klima

  1 ziyaretçi

  vestel flora doğa inverter 182 18000 btu wifi klima Ne90'dan bulabilirsiniz

  Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi Klima

  Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi Klima

  Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi Klima

  Akıllı teknolojileri ile dikkat çeken ve evlerdeki yaşamı kolaylaştırmayı hedefleyen Vestel, kullanıcılara üstün kalitede ürünler sunar.

  Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ Wi-Fi klima modeli, ev içerisindeki havayı dengelemeyi ve kullanıcılara her zaman arzu ettikleri temiz havayı sunmayı hedefler.

  Kullanışlı fonksiyonları ve dikkat çekici teknik özellikleri ile kullanıcıların takdirini toplamayı başaran Vestel Flora Doğa Inverter 182 model klima, çok daha konforlu bir ev ortamı oluşturmak konusunda da yardımcı olur.

  Teknolojik özellikler ile donatılan Vestel marka Flora Doğa Inverter 182 klima, aynı zamanda Wi-Fi ile kontrol edilebilmesi ile de beğeni toplar.

  Böylece evinizde yer alan klimayı dışarıdan da kontrol etmek ve ortamın sıcaklığını her zaman dilediğiniz seviyede bulmak da mümkün hale gelir.

  Aynı zamanda yeşil çay yapraklarından elde edilen catechin özünün kullanıldığı filtre sayesinde ev içerisinde her zaman rahatlatıcı bir havaya sahip olmak ve ev içerisinde daima huzurlu hissetmek de mümkündür.

  Siz de Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ Wi-Fi 18000 BTU duvar tipi klima modelini hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenle tercih edebilir, evinizde yepyeni bir klima deneyimi yaşayabilir ve en avantajlı fiyatları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

  Vestel Flora Doğa Inverter 182 ile Evinizin Havasını Programlayın

  Vestel marka Flora Doğa Inverter 182 model klima; evinizin havasını dilediğiniz an, dilediğiniz seviyede tutmanıza yardımcı olur. Ürünün sunduğu teknolojik detayların başında gelen Wi-Fi özelliği, evinizde yer alan klimayı dilediğiniz lokasyondan kontrol edebilmeye olanak tanır.

  Böylece gireceğiniz ortamın sıcaklığını nerede olursanız olun dilediğiniz seviyeye ayarlama ve eve girdiğinizde sıcacık ya da serin bir ortama adım atma şansı yakalarsınız.

  Akıllı telefonunuz ya da tabletinize indirebileceğiniz Vestel Evin Aklı uygulamasını telefonunuza indirerek kolayca kullanabileceğiniz bu özellik sayesinde eviniz ya da ofisinizi her zaman ferah ve belirli bir sıcaklık seviyesinde tutmanız da mümkün olur.

  Bu özellik aynı zamanda klimayı çok daha güvenle kullanmanız konusunda da yardımcı olur. Klimanızı açık bırakmamanız gereken bir durum ile karşılaştığınızda akıllı telefonunuz ya da tabletiniz aracılığı ile kolayca klimayı kapatabilirsiniz.

  Vestel marka Flora Doğa Inverter 182, aynı zamanda toz filtresi sayesinde havada yer alan toz ve tüy gibi partikülleri filtrelemek konusunda da yardımcı olur.

  Bu sayede ev ya da ofisinizin havası her zaman temiz ve ferah bir hale gelir. Aynı zamanda bu filtrelemeyi yapmaya yarayan toz filtresini temizlemenin oldukça pratik olması ve belli aralıklarla kolayca temizlenebilmesi de ürünün dikkat çeken özellikleri arasında yer alır.

  Vestel Flora Doğa Inverter 182 Öne Çıkan Teknolojik Özellikleri

  Vestel marka duvar tipi klima modelini seleflerine oranla öne çıkaran birçok teknolojik özellik bulunur. Bu özellikler sayesinde hem ürün çok daha kullanışlı bir hale gelir hem de ev ya da ofis içerisindeki hava her zaman dilediğiniz tazelikte olur.

  Vestel Flora Doğa Inverter 182 model duvar tipi klimanın öne çıkan teknolojik özellikleri arasında Catechin Filtre özelliği yer alır. Yeşil çay yaprakları kullanılarak elde edilen catechin özünün kullanıldığı bu filtre sayesinde ev ya da ofis içerisinde her zaman rahatlatıcı bir havaya ulaşmak da mümkün hale gelir.

  Özellikle yorgun geçen günler sonrasında evinizde huzurlu birkaç saat geçirmek istediğinizde Catechin Filtre özelliği imdadınıza yetişir. Vestel Flora Doğa Inverter 182 model klimanın özellikleri arasında yer alan iyonizer filtre de kullanıcıların beğenisini toplamayı başarır.

  İyonizer filtre özelliği sayesinde kişilerin daha dinç hissetmesine yardımcı olan negatif yüklü iyon molekülleri ortama salınır. Böylece pozitif yüklü kirleticilere tutunan iyonlar ile hava kalitesinin iyileşmesi sağlanırken aynı zamanda da ev ya da ofis içerisindeki havanın enerjisi yenilenmiş olur.

  Nem alma fonksiyonu da Vestel marka duvar tipi klimanın öne çıkan teknolojik özellikleri arasında kendisini göstermeyi başarır. Bu özellik sayesinde oda içerisindeki fazla nem alınarak ortamın her zaman istediğiniz nem seviyesinde olmasını sağlar. Böylece yaşam alanlarınız çok daha konforlu hale gelir.

  Vestel Flora Doğa Inverter 182 Teknik Detayları

  Vestel marka Flora Doğa Inverter 182 model duvar tipi klima, sunduğu gelişmiş teknik özellikler sayesinde de beğeni toplamayı başarır. Vestel marka klimanın özellikleri arasında turbo çalışma fonksiyonu yer alır.

  Bu fonksiyon sayesinde ortamı hızlı bir şekilde ısıtma ya da soğutma ihtiyacı duyduğunuzda klimanız turbo bir şekilde ısıtma ya da soğutma işlemini gerçekleştirir.

  Böylece istediğiniz an, istediğiniz sıcaklık seviyesine sahip bir ortamda vakit geçirmeniz de mümkün hale gelir. Vestel Flora Doğa Inverter 182 klima modelinin Dijital DC Inverter sistemi ise oda sıcaklığındaki değişimleri otomatik olarak algılar ve odanın sıcaklık durumuna göre klimanın çalışma hızını ayarlamasına yardımcı olur.

  Bu özellik aynı zamanda 120° Square Wave DC inverter sistemlere kıyasla daha fazla enerji tasarrufu sağlamaya yardımcı olurken sessiz ve dengeli çalışan bir klima deneyimi de sunar.

  Hata teşhis ve otomatik koruma fonksiyonu da Vestel Flora Doğa Inverter 182 model klimanın öne çıkan teknik özellikleri arasında yer alır.

  Klimanın çalıştığı anlarda ürünün üzerinde yer alan sensörler sayesinde çalışma koşulları sürekli olarak kontrol edilir. Bu kontroller sırasında herhangi bir aksaklık tespit edilmesi durumunda ise klima otomatik olarak koruma moduna geçer, sizi uyarıyor ve saptanan durum ile ilgili bilgi verir.

  Bu sayede cihaz, daha güvenli bir şekilde çalışır. Gaz söndürme emniyeti sayesinde ise soğutma ve nem alma işlemleri sonrasında ısı plakaları otomatik olarak kurutularak bakteri oluşumu minimuma iner.

  Vestel Flora Doğa Inverter 182 Klima Artı ve Eksi Özellikleri

  Ortam içerisindeki hava kalitesini her zaman yüksek tutmayı hedefleyen Vestel Flora Doğa Inverter 182 model klima, bazı artı ve eksi özellikleri ile de dikkat çeker. Ürünün kullanıcı deneyimini kolaylaştıran artı özellikleri ve geliştirilebilir noktada olan eksi özellikleri şu şekilde öne çıkar:

  Vestel Flora Doğa Inverter 182 Klima Fiyat Seçenekleri

  Vestel Flora Doğa Inverter 182 duvar tipi klima modeli; fiyatı, kalitesi ve sunduğu teknolojik özellikler göz önünde bulundurulduğunda seleflerine oranla ulaşılabilir fiyat seçenekleri ile kullanıcıya sunulur.

  Bulunduğunuz ortamda her zaman ferah ve taze bir hava sunmayı başaran Vestel marka Flora Doğa Inverter 182 model klima, teknik donanımları ile de kullanıcıların beğenisini toplamayı başarır.

  Vestel Flora Doğa Inverter 182 fiyat seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyerek bütçenize en uygun ürünü tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Aynı zamanda ürünün piyasa fiyatlarını karşılaştırarak Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ Wi-Fi klima en ucuz fiyat seçeneklerine de kolayca ulaşabilirsiniz.

  Kullanıcı deneyimi gözetilerek ve teknolojik özellikler ile donatılarak üretilen Vestel Flora Doğa Inverter 182 klima modelinin program bilgileri ve kullanım detaylarını, kullanım kılavuzu içerisinden incelemek mümkündür.

  Klimanız için gerekli ayarlamaları bu kullanım kılavuzu sayesinde rahatça yapabilir, rahatlatıcı ve ferah bir havaya sahip ortamların tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

  Şık tasarımı ile de beğeni toplamayı başaran Vestel Flora Doğa Inverter 182 klima, hemen her alana kolayca uyum sağlaması ile de tercih sebebi haline gelir.

  Siz de şık tasarımı, göz alıcı mat beyaz rengi ve kullanıcı dostu teknik özellikleri ile göz dolduran Vestel Flora Doğa Inverter 182 klima modelini hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz.

  Dönemsel indirim ve kampanyalar ile ürüne oldukça uygun fiyatlarla ulaşma şansı da yakalayabilirsiniz. Modelin teknik detaylarını ve Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ Wi-Fi klima yorumları arasından kullanıcı deneyimlerini dikkatli şekilde inceleyerek hemen satın alabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.akakce.com

  Vestel Doğa Flora 182 Klima Fiyatları ve Modelleri

  Vestel Flora Doğa 182 A++ 18000 BTU Beyaz Enerji Sınıfı Inverter Klima Fiyatları ve Özellikleri

  Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WIFI 18000 BTU Duvar Tipi Klima

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap