Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  windows gereken dosyaları yükleyemiyor yükleme için gereken tüm dosyaların kullanılabilir

  1 ziyaretçi

  windows gereken dosyaları yükleyemiyor yükleme için gereken tüm dosyaların kullanılabilir Ne90'dan bulabilirsiniz

  Windows gereken dosyaları yükleyemiyor

  Windows gereken dosyaları yükleyemiyor

  25 Ocak 2018 uzmanim.net güncellemesi

  30 Haziran 2017 uzmanim.net güncellemesi

  26 Aralık 2016 uzmanim.net güncellemesi

  Çözümler tekrar ana sayfada

  08 Eylül 2016 uzmanim.net kural ihlali yapan kullanıcılar ve yaptırımlar

  Yazı kaynağı : uzmanim.net

  Windows gerekli dosyaları yükleyemezse ne yapmalı

  Windows yüklemesi sırasında genellikle 0x8007045d hatası oluşur farklı versiyonlar ve nesiller, genellikle hata ile " Windows yüklenemedi gerekli dosyalar... Kurulum için gerekli tüm dosyalara sahip olduğunuzdan emin olun ve kurulumu yeniden başlatın. Hata kodu: 0x8007045d". Bazen işletim sisteminin günlük kullanımında benzer bir sorun tekrarlanabilir. Benzer bir sorunla karşılaşırsanız bu makaleye mutlaka göz atmalısınız. İçinde, 0x8007045d hatasının hangi nedenle ortaya çıkabileceğini açıklayacağız ve tam olarak vereceğiz. adım adım talimatlardüzeltmeye yardımcı olmak için.

  0x8007045d hatasının nedenleri

  Her şeyden önce, 0x8007045d hata kodu, dosyaların yazıldığı aygıtta veya okundukları kaynakta bir arıza olduğunu gösterir. Çoğu zaman kurulum sırasında benzer bir sorun meydana geldiğinden işletim sistemi Windows, bu bir arıza olduğunu gösterebilir hard disk veya yükleme medyasıyla ilgili sorunlar. Ortamı kontrol etmek oldukça basitse - başka bir bilgisayara yükleyerek, ardından sabit sürücüyü test etmek ve sorunları gidermek için, aşağıda açıklayacağımız bir dizi eylem gerçekleştirmeniz gerekecektir.

  0x8007045d hatası nasıl giderilir

  Böyle bir prosedürden sonra, belirtilen bölümün testi başlatılacak ve işletim sisteminin kurulumunu engelleyen hatalar bulunursa, sistem bunları düzeltip geri dönebilecektir. hDD çalışma durumunda. Test bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve prosedürü tekrarlayın windows kurulumları.

  En son istatistiklere göre, Microsoft yazılım paketi - Windows altında çalışan bilgi işlem sistemlerinin yüzdesi yaklaşık% 91'dir. Bunun ışığında, bu işletim sisteminin çalışmasıyla bir şekilde ilgili olan kullanıcılardan gelen soruların bolluğuna şaşırmamak gerekir. En sık karşılaşılanlardan biri, tam olarak eşlik eden kişinin çalışmasının özellikleriyle ilişkilidir. yazılım... Bu nedenle, bazen bir uygulama yükleme denemesi "Windows gerekli dosyaları 0x80070017 yükleyemiyor" hatasına yol açar. Bu tür arızalar hem doğrudan Windows işletim sisteminin kendisiyle hem de üçüncü taraf uygulamalarla ilişkilendirilebilir.

  "Sorunlu" medya

  Birçok bilgisayar sahibi, katı hal flash belleğe dayalı medyayı tercih ederek, kompakt disk kullanımını pratik olarak terk etmiş olsa da, birincisi hala bulunmaktadır. Bunların dezavantajlarından biri, yanlış depolama sırasında kaydedilen verilerin hatasız okunmasının imkansızlığı ve ayna yüzeyinde çizikler olmasıdır. Bu nedenle, CD'lerle çalışırken, bir uygulamayı yüklemeye çalışırken, Windows'un gerekli dosyaları yükleyemediğinin bildirildiği bir sistem penceresi açılırsa, medyanın zarar görmediğinden emin olmanız gerekir. Bazen işlevselliği geri yüklemek için diski silmek, kiri, parmak izlerini vb. Temizlemek yeterlidir.

  Yanlış giriş

  Sürücünün diskten normal şekilde veri okuması için, minimum hızda, düşük hızda yazılması önerilir. Ek olarak, kayıt programı uygun şekilde yapılandırılmalıdır, bu nedenle çeşitli "fazla yazma" işlevleri devre dışı bırakılmalıdır. Son olarak, yeniden yazılabilir olanların daha basit R kuzenlerine (hem + hem de -) göre daha düşük kalitede olduklarını unutmayın. En iyi "tedavi" seçeneği bir flash sürücü kullanmaktır. Ayrıca, sabit sürücünün işletim modunu sistem BIOS'unda AHCI'den IDE'ye geçirmeyi deneyebilirsiniz.

  Koruma kilidi

  Yukarıdaki noktaların her ikisi de, öncelikle işletim sisteminin kendisini bir bilgisayara yüklerken ortaya çıkan hatalarla ilgilidir. Daha az sıklıkla, kullanıcılar Windows'un uygulamalarla çalışırken gerekli dosyaları yükleyemediğini belirten bir mesaj alır. Olanların nedenini anlamak için, program yükleme sürecine genel bir göz atalım. Yürütülebilir bir dosyaya tıkladığınızda, içerdiği veriler arka planda bir ara klasöre çıkarılır; buradan, tuğlalardan olduğu gibi, hedef dizinde eksiksiz bir program dosyaları seti oluşturulur. Bilgisayarda, paketlenmemiş dosyalardan birinde bir tehdit algılayan anti-virüs koruması varsa, ona erişim engellenir. Ve çoğu zaman kullanıcı bu konuda bilgilendirilmediğinden, sonuç verilir sistem hatası "Windows gerekli dosyaları yükleyemedi." Bu nedenle, böyle bir şey ortaya çıkarsa, uygulamanın yüklenmesi sırasında anti-virüs korumasını devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz. Yeniden yükleme hatasız bir şekilde devam ederse, bunun nedeni antivirüste veya aslında dosyalardan birinde bir tehdit varlığında olabilir. Açıktır ki, böyle bir kontrol sistem bulaşma riski nedeniyle potansiyel olarak tehlikelidir, bu nedenle başka bir kaynaktan elde edilen aynı uygulamayı yüklemeyi denemeniz önerilir.

  İç hasar

  Kullanıcı, Windows'un gerekli dosyaları yükleyemediği konusunda bilgilendirilirse, bunun nedenlerinden biri yükleyicinin hatalı çalışması olabilir. Uygulama için kurulum sürecini daha önce anlatmıştık. Sisteme hangi dosyaların geçici klasörden nereye aktarılması gerektiğini söyleyen çalıştırılabilir modülün "denetimi altında" gerçekleşir, sıkıştırılmış verileri açar. Bu nedenle, çalışmasındaki herhangi bir hata, "Windows gerekli dosyaları yükleyemedi" mesajına yol açar. Yineliyor olsak da, bu olası seçeneklerden sadece biri. Çözüm, işlevselliği başka bir kaynaktan benzer bir uygulama ile test etmektir.

  Depolama aygıtı

  Kurulum bir tür diskte (sabit sürücü, flash sürücü vb.) Gerçekleştirildiğinden, boş alan üzerinde kurulum hatasız tamamlanamaz. Ek olarak, dosya kopyalama hataları hatalardan kaynaklanabilir dosya sistemi medyanın kendisinde. Bu durumlarda, yeterli boş alan olduğundan emin olmanız ve ayrıca diski hatalar için kontrol etmeniz gerekir.

  Windows'un kurulumu sırasındaki hatalar tatsızdır. Bununla birlikte, nedenleri ve nasıl düzeltileceğini biraz anlarsanız çoğu düzeltilebilir. Çoğu zaman küçük bir çaba harcamasıyla düzeltilirler. Bu yazımızda öncelikle bir hata alırsanız ne yapmanız gerektiğini anlatacağız. 0x8007045dve sonra bir hata durumunda size durumdan nasıl çıkacağınızı söyleyeceğiz 0x8007025d.

  Hata 0x8007045d

  En yaygın sorunlardan biri 0x8007045d koduna sahiptir. İşletim sistemlerini kurarken bulunur. farklı nesiller - 7, 8, 10. Bunun en yaygın nedeni, sabit diskin fiziksel olarak zarar görmesidir. Ancak başka sebepler de var.

  Hata türleri nelerdir?

  Çoğu durumda böyle bir kodun, işletim sisteminin yüklenmesi sırasında bir hatayı göstermesine ek olarak, bazı başka sorunlar ortaya çıktığında ortaya çıkabilir. Kod 0x8007045d şu durumlarda da ortaya çıkabilir:

  Windows kurulumu sırasında

  Hata 0x8007045d en sık Windows kurulurken oluşur. hDD veya SSD ile ilgili sorunlar... Bu fiziksel bir soruna işaret ediyor. Burada iki seçenek var: hatalı kurulum diski veya USB sürücüsüveya bilgisayarın kendi sabit sürücüsünde bir sorun... En yaygın durum: fiziksel sabit sürücü hatası, her şeyin yalnızca bu bileşen değiştirilerek düzeltildiği.


  Tabii ki, taşıyıcının kendisinde bir arıza da olabilir, ancak onu ortadan kaldırmak en kolay yoldur - sadece başka bir bilgisayara yapıştırın ve çalıştırmayı deneyin... Yanlış çalışan bir sabit sürücü ile her şey daha karmaşıktır.

  Bu durumda, kurulum sırasında işletim sistemi için bölümlerin oluşturulması gerçekleştirilir. çökme olmadanyanı sıra biçimlendirme diskleri. Ancak kurulumun kendisi başladığında, bir hata kodunun çıktısıyla bir kesinti meydana gelir.... Öncelikle böyle bir sorun meydana gelirse, sabit sürücüyü ve işletim sisteminin bulunduğu ortamı kontrol etmelisiniz; bu, özel bir yazılım kullanılarak yapılabilir.

  Hata nasıl düzeltilir

  Windows 7, 8, 10 veya diğer sürümlerin kurulumu sırasında bu hatayı etkili bir şekilde ortadan kaldırmak için belirli bir algoritmaya uymanız gerekir. Buna bağlı kalarak, profesyonelleri dahil etmeden böyle bir problemle kendi başınıza sakince başa çıkabilirsiniz. En azından, kullanıcı HDD ile ilgili sorunları bağımsız olarak test edebilecek ve bunları kendi başına düzeltmek mümkün değilse - tavsiye için bir uzmanla iletişime geçin.

  Öncelikle işletim sistemini içeren medyayı bilgisayarınıza yerleştirmeniz gerekiyor. Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatmanız ve BIOS'a girmeniz gerekir. Menüde Çizme medyayı bulmanız ve önyüklenebilir olarak belirtmeniz gerekir. Bundan sonra kurulum normal olarak başlamalıdır.


  Bir yükleyici penceresi açılmalıdır. Yükle düğmesine tıklamayın. Göze çarpmayan bir yazı bulmak gerekiyor " Sistem Geri Yükleme"Ve çalıştırın.

  Bir menü açılacaktır. Uygun öğe üzerinden komut satırına gitmeniz gerekir. Satırın kendisinde, Enter tuşuna basmanız ve şu komutu yazmanız gerekir: diskpart sonra tekrar Enter tuşuna basın ve komutu girin: list volume Tuşa bir kez daha bastıktan sonra, kurtarma sistemi başlayacak ve bu sabit diski inceleyecek ve ayrıntılı bilgileri görüntüleyecektir.

  Bundan sonra bulman gerek önyükleme diski... Bölüme bakmanız gerekiyor " Zeka". Diski bulduktan sonra adını hatırlayın. Exit yazın ve Enter düğmesini tekrar kullanın.


  Sonra çevir chkdsk komutu X: / F / R. Ayrıca, X yerine, medyayı işletim sistemiyle işaretleyen harfi belirtmeniz gerekecektir. Son olarak Enter tuşuna basılır.

  Sonuç, kullanıcı tarafından belirtilen bölüm için testin başlatılması olacaktır. Windows 7, 8, 10 veya başka bir işletim sisteminin kurulumunu olumsuz yönde etkileyen arızalar varsa, sistem bunları düzeltmeye çalışacaktır. Bu, HDD'nin çalışma durumuna dönmesine neden olabilir.

  Hata 0x8007025d

  Bazı durumlarda aşağıdaki gibi bir hata 0x8007025d... O diyor ki dosya kopyalama aşamasında bir hata oluştu, bu nedenle yapılan herhangi bir değişiklik iptal edilecektir. Güncelleme dosyalarının bilgisayarın sabit diskine yanlış yazılmasıyla bağlantılıdır. Çoğu zaman yükleyici yeterli boş disk alanı yokancak başka nedenler de mümkündür.

  Yeterli boş alan varsasonra şunları deneyin:

  Bir tane daha makul sebep Hata oluştu: bozuk dosyalar kurulum diski ... Önerilen uygulamanın kararlı sürümlerini kullanarak yükleyicinin üzerine yeniden yazmayı deneyin. yazılım araçlarıgeliştiricilerin resmi web sitelerinden tekrar indirerek.

  Nedeni yer yetersizliği ise hata nasıl düzeltilir

  Öncelikle mevcut işletim sisteminin kurulu olduğu diski temizlemeniz gerekiyor. Bu, otomatik temizleme kullanılarak yapılır. Çalıştırmak için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

  Açık Orkestra şefibölümü bulmak için orada " Bilgisayar"Ve girin.

  Gereksiz sistem dillerini kaldırmak

  İşletim sistemini (10, 8 veya başka herhangi bir Windows) yükledikten sonra bellekten tasarruf etmek için bu adımları tamamladıktan sonra, gereksiz dosyaları kaldırabilirsiniz. sistem dilleribu bilgisayarın çalışması için geçerli değildir. Bunun için ihtiyacınız olan:


  Ekstra özellikler

  Windows 10'da bir güncelleme olduğunda, iki kez kontrol etmek daha iyidir - hizmet paketi zaten indirildi mi? Çoğu zaman "C: /" sürücüsünde depolanır. İndirilmişse, hataları önlemek için güncellemeyi kaldırıp yeniden yüklemek daha iyidir. Aşağıdaki dizinlerde saklanabilir:

  Gerekirse iki kez kontrol etmek ve temizlemek en iyisidir. Bundan sonra bilgisayar yeniden başlatılmalıdır. Ve Windows 10 işletim sistemini tekrar kurmaya başlayabilirsiniz.

  Son istatistiklere göre, Microsoft'tan Windows işletim sistemini çalıştıran bilgi işlem sistemlerinin yüzdesi yaklaşık% 91'dir. Bu nedenle, kullanıcıların sorularının çoğunun bir şekilde bu özel işletim sisteminin çalışmasıyla bağlantılı olması şaşırtıcı olmamalıdır.

  Günümüzde birçok bilgisayar ekipmanı sahibi pratik olarak disk kullanmaktan vazgeçti. Tercih, artık katı hal flaş belleğe dayalı medyaya gittikçe daha fazla verilmektedir. Ancak, CD'ler hala bulunur. Bu tür medyanın dezavantajlarından biri, ayna yüzeyinde çizikler ve yanlış depolama olması durumunda kaydedilen bilgilerin hatasız okunmasının imkansızlığıdır. Bu nedenle, diskten bir uygulama yüklemeye çalışırken, "Windows gerekli dosyaları 0x800700017 yükleyemiyor" metnini içeren bir sistem penceresi görüntülenirse, kullandığınız medyada fiziksel bir hasar olmadığından emin olmanız gerekir. Bazı durumlarda, kiri ve parmak izlerini temizlemek için yumuşak bir bezle silmek, ortamın performansını eski haline getirmek için yeterlidir.

  Yanlış girişler

  Sürücünün diskten normal şekilde bilgi okuyabilmesi için düşük veya hatta minimum hızda yazılması önerilir. Kayıt yazılımı doğru şekilde yapılandırılmalıdır. Çeşitli "fazla yanma" işlevlerini kapatmak daha iyidir. Yeniden yazılabilir disklerin, R-standardı muadillerine göre kalitesinin daha düşük olduğunu hatırlamakta fayda var. Tedavi için en iyi seçenek flash sürücü kullanmaktır. Sistem BIOS'unda sabit diskin çalışma modunu AHCI'den IDE'ye değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

  Koruma kilidi

  Yukarıdaki noktalar öncelikle işletim sisteminin kendisini bir bilgisayara yüklerken ortaya çıkan hatalarla ilgilidir. Kullanıcılar sıklıkla windows sistemi uygulamalarla çalışırken, gerekli dosyalar yüklenemedi. Bu fenomenin nedenlerini ayrıntılı olarak anlamak için, genel olarak yazılımın kendisini yükleme sürecini ele alalım. Yürütülebilir bir dosya açıldığında, içinde depolanan bilgiler arka planda bir ara klasöre çıkarılır. Bu verilerden, tuğlalar gibi, eksiksiz bir program dosyaları kümesinin hedef dizini oluşturulur.

  Eğer açıksa kişisel bilgisayar tarafından kullanılan antivirüs programıpaketlenmemiş dosyalardan birinde bir tehlike algıladığında bu dosyaya erişim engellenir. Kullanıcı genellikle bu konuda bilgilendirilmez. Sonuç olarak, sistem "Windows gerekli dosyaları 0x800700017 yükleyemiyor" hatasını görüntüler. Benzer bir mesaj görünürse, yazılımı yüklerken anti-virüs korumasını devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz. Yeniden yükleme hatasız devam ederse, hatanın nedeni aslında dosyalardan birinde bir tehdidin varlığında yatmaktadır. Böyle bir kurulum sizi sisteme bulaşmakla tehdit edebilir. Bu durumda, diğer kaynaklardan elde edilen aynı uygulamayı yüklemeyi denemek daha iyidir.

  İç hasar

  Kullanıcı, işletim sisteminin gerekli dosyaları yükleyemediğine dair bir mesaj alırsa, bunun nedeni yükleyicinin yanlış çalışmasında olabilir. Uygulamayı yükleme süreci zaten açıklanmıştır. Geçici klasörden sisteme nereye ve hangi dosyaların aktarılması gerektiğini söyleyen çalıştırılabilir modülün kontrolü altında gerçekleştirilir. Çalıştırılabilir modül ayrıca sıkıştırılmış bilgileri de açar. Bu nedenle, bu modülün çalışmasındaki herhangi bir arıza, "Windows gerekli dosyaları 0x800700017 yükleyemiyor" mesajının görünmesine neden olabilir. Ancak bu, olası seçeneklerden yalnızca biridir. Bu sorunu, başka bir kaynaktan alınmış benzer bir uygulama ile işlevselliği kontrol ederek de çözebilirsiniz.

  Depolama aygıtı

  Kurulum bir sürücü üzerinde gerçekleştiriliyorsa, üzerindeki boş alan tükenirse, kurulum bir hata ile tamamlanabilir. Ayrıca, dosya sistemi hataları dosya kopyalama hatalarına neden olabilir. Bu gibi durumlarda, diski hatalar için kontrol etmeye ve diskte boş alan olduğundan emin olmaya değer.

  Bir kullanıcı Windows 7'yi yüklemeye çalışırken böyle bir mesaj gördü ve bilgisayar portalı forumunda yardım istediOsZone.net
  Meslektaşımla birlikte forumdayız,Microsoft MVP , , talep edilen ek bilgikendi gözlerinizle neler olduğunu görmek için.

  "Bilgilendirme"
  Bu hata nasıl ortaya çıkabilir? Görünüşe göre bu sabit sürücü daha önce başka bir bilgisayara yüklenmiş ve çalışmak için bir tür program zor bölümler disk. Ne - tarih sessizdir. Ama artık önemi yok. Başka bir şey daha önemlidir. Bölümleri kim yarattıysa, ne tür bir bölümün oluşturulduğunu kontrol etme zahmetine girmedi. Çoğu program varsayılan olarak "Gelişmiş" türünü (veya "Gelişmiş" veya "Boole") kullanır. Prensip olarak, birkaç tane sabit sürücüler ve bunlardan biri, işletim sistemi önyükleyicisini barındıracak bir ana bölüme sahiptir. Birincil bölüm eksikse, yükleyici takılı kalmıştır. Yukarıda tartışılan durumda, önce ana bölüm değil, durumu daha da kötüleştiren Genişletilmiş bölüm oluşturuldu.

  Eğer sorunu çözemezsen

  Yazı kaynağı : crashbox.ru

  Hata Düzeltmesi: Windows Gerekli Dosyaları Yükleyemiyor - Hata 0x80070570 - Windows Bülten Dersleri  Ocak 2023'de güncellendi: Optimizasyon aracımızla hata mesajları almayı bırakın ve sisteminizi yavaşlatın. şimdi al Bu bağlantıyı

  Hata kodu 0x80070570, ERROR_FILE_CORRUPT anlamına gelir ve Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 ve Windows 7 çalıştıran bilgisayarlarda oluşur. Windows işletim sistemlerini veya sistem güncellemelerini yüklemeveya belirli dosya ve klasörlere erişirken. Bilgisayarınızla çalışırken birçok hata oluşabilir.

  Bunları ertelememeniz, ancak hızlı bir şekilde düzeltmeniz önerilir. Bu hataların düzeltilmemesi bilgisayar performansını etkileyebilir ve bilgisayarınızın donması, kilitlenmesi, zarar görmesi vb. gibi belirli işlemleri engelleyebilir. Hata kodu 0x80070570, bilgisayarınızda meydana gelen en yaygın ve şu anda en önemli sorunlardan biridir.

  0x80070570 hatasına neden olan nedir?

  0x80070570 hata kodunun oluşmasına genellikle eksik veya hasarlı bir dosya neden olur. Windows bilgisayarınızın gerekli dosyaları doğru okumasını engelleyebileceğinden, 0x80070570 hata mesajının nedeni hasarlı veya arızalı bir disk olabilir.

  Bir Windows işletim sistemini kurarken veya yükseltirken hata mesajı görüntülenirse, bunun nedeni genellikle indirme sunucusu tarafındaki sorunların veya sizin tarafınızdaki kararsız veya zayıf internet bağlantısının sonucu olabilecek bozuk bir yükleme dosyasıdır.

  0x80070570 hatası nasıl düzeltilir?  SATA modunu AHCI moduna değiştirme

  Sistem Dosyası Denetleyicisini (SFC) çalıştırın

  Update BIOS  Uzman İpucu: Bu onarım aracı, depoları tarar ve bu yöntemlerden hiçbiri işe yaramadıysa, bozuk veya eksik dosyaları değiştirir. Sorunun sistem bozulmasından kaynaklandığı çoğu durumda iyi çalışır. Bu araç, performansı en üst düzeye çıkarmak için sisteminizi de optimize eder. tarafından indirilebilir Burayı tıklatarak

  Sıkça Sorulan Sorular

  Yazı kaynağı : windowsbulletin.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap