Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  windowsu etkinleştirme yazısını kaldırma 2022

  1 ziyaretçi

  windowsu etkinleştirme yazısını kaldırma 2022 Ne90'dan bulabilirsiniz

  Windows'u Etkinleştir Yazısı Kaldırma -2022- Cmd ,Not Defteri Etkinleştir » Gncbilgi

  Windows'u Etkinleştir Yazısını Kaldırma ✔

  Windows'u Etkinleştir Yazısını Kaldırmak İçin 6 Yöntem - TechMedya

  Windows'u Etkinleştir Yazısını Kaldırmak İçin 6 Yöntem - TechMedya

  2021 yılından itibaren son 10 yılı baz aldığımızda, son kullanıcıların en çok ilgisini çeken ve etkileşim gösterdiği kategorilerin başında mobil uygulamalar geliyor. Ülkemizde son yıllarda, özellikle de oyun alanında çok klas başarılara imza atılmış ve bazı mobil oyun üretici şirketlerin yüksek meblağlarla satım işlerine şahit olmuştuk. Bu sebeple TechMedya ailesi olarak mobil uygulama kategorisine fazlasıyla önem vermekteyiz.

  Mobil uygulamalar da bildiğiniz üzere kendi içerisinde farklı kategoriler barındırıyor. Bunlara oyun, fotoğraf, arkadaşlık uygulamaları, alışveriş, seyahat, sağlık, spor gibi kategoriler örnek verilebilir. Mobil uygulamalar kategorisi hem kullandığınız uygulamalarla ilgili son dakika gelişmelerin hem de bu alanda hazırladığımız özel içeriklerin yer aldığı bir kategori olacak. Örneğin WhatsApp, Instagram, TikTok gibi hem ülkemizde hem de dünyada en çok kullanılan mesajlaşma ve sosyal medya uygulamalarıyla ilgili tüm gelişmeler, bu kategoride bulunacak.

  Bunların yanı sıra sizlere muhtemelen daha önce görmediğiniz ya da denk gelmediğiniz fakat kullanmak isteyeceğiniz bazı uygulama tavsiyelerinde de bulunacağız. Örneğin favori bir uygulamanız varsa ve benzeri uygulama arayışı içerisinde olursanız, yüksek ihtimalle aradığınıza bu kategori üzerinden rahatlıkla ulaşacaksınız.

  Yazı kaynağı : www.techmedya.com

  Windows Etkinleştirme Yazısını Kaldırma Nasıl Yapılır?

  Windows Etkinleştirme Yazısını Kaldırma Nasıl Yapılır?

  I agree for this website to collect and store the submitted data.

  Yazı kaynağı : www.turkmmo.com

  Windowsu Etkinleştirme Yazısını Kaldırma

  Windows Etkinleştir Yazısı Kaldırma 2022

  Windows Etkinleştir Yazısı Kaldırma 2022

  Windows etkinleştir yazısı kaldırma, Windows u etkinleştir yazısı kaldırma, Windows etkinleştirme yazısı kaldırma, Windows 10 etkinleştirme yazısı kaldırma gibi başlıklarda bilgiye ihtiyacı olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz yardımcı olabilir. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Windows etkinleştirme yazısını kaldırma konusunda detaylı bilgi paylaşmış olacağız.

  Hemen hemen herkesin evinde bulunan bilgisayarda Windows yazılımı yüklüdür. Windows günümüzün en çok kullanılan ve tercih edilen yazılımlarından bir tanesi olmakla birlikte bizlerin tüm işlerini hallettiği, bizlere yardımcı olan tüm ekstra programlara ulaşabileceğiniz devasa bir içeriktir. Herhangi bir Windows bilgisayar satın aldıysanız ve bilgisayarınızda ‘’Windows etkinleştir’’ yazısı bulunuyorsa kaldırmak için aşağıdaki paylaştığımız yöntemleri uygulamayı deneyebilirsiniz.

  Windows Etkinleştirme Yazısını Kaldırma

  Bu yazıyı kaldırmak için kullanabileceğiniz birden fazla yöntem ve yol bulunmaktadır. Çok gıcık ve sinir edici bir şekilde her ekranda yer edinen ‘’Windows’u etkinleştir’’ yazısını kaldırmak için kullanabileceğiniz ilk yol yani size önerebileceğimiz yol Windows’a ait orijinal bir yazılım satın almaktır. Windows’unuzu orijinal bir sürüme yükselterek bu yazıdan kurtulabilirsiniz fakat bu önerimiz haricinde başka önerilerimizde bulunuyor. Onlar içinse aşağıdaki bilgileri kontrol edebilirsiniz.

  Bilgi: Bazı işlemler ‘’Kayıt defteri’’ üzerinden yapılmaktadır. Kayıt defteri üzerinden yaptığınız işlemler ve değişiklikler kritik derece de önemlidir. Windows’un kalbi olan kayıt defterini düzenlerken çok dikkatli olmanız gerekir. Riskli olan bu işlemi yapmanız önerilmez.

  Windows Etkinleştir Yazısı Nasıl Kaldırılır

  Kullanabileceğiniz birden fazla yöntem olduğunu sizlere söylemiştik. İlk basit ve kolay olan yöntemi sizlere aşağıda açıkladık. Uygulayarak Windows’u etkinleştir yazısı kaldırma işlemini sorunsuz olarak tamamlayabilirsiniz.

  Bu işlem sayesinde her yerde çıkan Windows’u etkinleştir yazısı kalkmış olacaktır. Windows için orijinal bir key satın almak isterseniz Microsoft’un internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Diğer içeriğimiz Nvidia Denetim Masası Yok adlı içeriğimizi okumayı unutmayınız.

  Yazı kaynağı : nasilgidilir.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap