Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  winx efsanesi kader 2. sezon 1. bölüm izle

  1 ziyaretçi

  winx efsanesi kader 2. sezon 1. bölüm izle Ne90'dan bulabilirsiniz

  Winx Efsanesi: Kader 2.Sezon 1.Bölüm Türkçe Dublaj izle

  Winx Efsanesi: Kader

  Winx Efsanesi: Kader

  Winx Efsanesi: Kader 2.Sezon 1.Bölüm izle

  Winx Efsanesi: Kader 2.Sezon 1.Bölüm izle

  Winx Efsanesi: Kader 2.Sezon 1.Bölüm izle ile Cuma akşamı Netflix ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Winx Efsanesi: Kader 2.Sezon 1.Bölüm Fragmanını hd kalitede yazının devamında izleyebilirsiniz. Winx Efsanesi: Kader 2.Sezon 1.Bölüm 2021 20.00’de Netflix’de!

  Winx Efsanesi: Kader 2.Sezon 1.Bölüm izle

  Winx Efsanesi: Kader dizisinin 2.sezon 1. bölüm özeti oku Netflix. Winx Efsanesi: Kader dizisinin yeni bölüm özeti oku. Winx Efsanesi: Kader yeni bölümde neler olacak? Winx Efsanesi: Kader son bölümünde ne oldu?

  YENİ BÖLÜM ÖZETİ

  Iginio Straffi tarafından tasarlanıp yapımı gerçekleştirilen Nickelodeon ünlü animasyon serisi Winx Club kaynaklı çekilen genç drama dizisi Fate: The Winx Saga, 2020 yılının en çok merak edilen yapımlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Bir Netflix dizisi olan Fate: The Winx Saga ne zaman çıkacak sorusunun cevabı ise: prömiyerini 2020 yılı içinde yapacak.

  Tüm dünya üzerinde geniş bir hayran ve fan kitlesi oluşturan animasyon yapımı Winx Club uyarlaması olacak ve gerçek oyuncuların yer alacağı bu yeni dizinin çekimlerinin büyük bir kısmı İrlanda’da gerçekleşti. Altı bölümden oluşacak ilk sezonunda birbirinden daha farklı özelliklere sahip beş genç kız, mistik özelliklere sahip paralel bir dünya olan OtherWorld (diğer dünya) üzerinde bulunan Alfea isimli sihirsel bir yatılı okul bünyesine katılırlar.  Bu  yatılı okulda sahip oldukları güçleri ne şekilde kullanacaklarına dair eğitim alan bu kızlar,  Alfea’da rekabeti, aşkı ve kendilerine tehdit oluşturan canavarlar ile mücadeleyi de öğrenirler. Ayrıca okulun eski öğrencileri ile de karmaşık bir ilişki yaşarlar.

  Kelt mitolojisinde bulunan ve dünyanın kenarının ötesinde olduğuna inanılan OtherWorld, peri sakinleri ile bolluk, güzellik, sağlık ve gençlik dolu doğa üstü bir alem olarak gerçek dünyanın yanında yer alır. Dizide karşımıza çıkacak başrol karakterlerinin eğitim göreceği yatılı okul olan Alfea Koleji de diğer dünyada yani OtherWorld üzerinde bulunuyor.

  Bu ilgi çeken dizinin oyuncu kadrosunda Bloom karakterine Abigail Cowen, Stella karakterine Hannah Van Der Westhuysen. Sky karekterine Danny Griffin, Musa karakterine Elisha Applebaum, Riven karakterine Freddie Thorp. Aisha karakterine Precious Mustapha ve Beatrix karakterine ise Sadie Soverall hayat veriyorlar ve başrolleri paylaşıyorlar. Yine dizide Jacob Dudman, Eve Best, Rob James ve Kate Fleetwood’da oyuncu kadrosunda yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Lisa James Larsson otururken, projenin yapımını ise Netflix üstleniyor.

  Yazı kaynağı : www.diziris.com

  Tüh!

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap