Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  xiaomi mi smart air fryer yağsız fritöz beyaz

  1 ziyaretçi

  xiaomi mi smart air fryer yağsız fritöz beyaz Ne90'dan bulabilirsiniz

  Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz

  Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz

  Xiaomi Air Fryer

  “360 derece ısıtılmış hava sirkülasyonu” teknolojisi ile yağsız, sağlıklı yemekler yapma konusunda devrim yaratan Xiaomi Air Fryer güçlü teknik ve tasarım özellikleri sayesinde kalorisiz lezzetler hazırlama imkânı tanır. Xiaomi Smart Air Fryer’ı klasik fritözlerden ayıran en önemli detaylardan birisi yağsız yemekleri kızartma tadında pişirmesidir.

  Kızartma lezzetinde hazırladığı yiyeceklerin yanı sıra sahip olduğu hızlı pişirme özelliği, klasik fırınlarda kullanım öncesi gereksinim duyulan ön ısıtma işlemini de ortadan kaldırır. Üstelik tüm bunları lezzetten ödün vermeden yapan Xiaomi hava fritözü, yiyecekleri kurutmadan çıtır veya sulu formda sunar.

  Ayrıca Xiaomi Air Fryer; 3.5 litrelik iç haznesiyle, çekirdekler aileler için oldukça ideal boyutta porsiyonlar hazırlayabilme olanağına sahiptir. Ek olarak akıllı telefonlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz Mi Home uygulaması sayesinde cihazınızı uzaktan yöneterek, yiyeceklerinizi zahmetsizce hazırlayabilirsiniz.

  Cihazı uzaktan yönetmenin yanı sıra Xiaomi Air Fryer, beyaz renkli plastik gövde üzerinde yer alan; dijital OLED ekranı, manuel seçimler için döner tekerleği ile de kolay bir kullanım sunar. Ayrıca 3.9 kg ağırlığı, 25.2 cm x 33.5 cm x 30.4 cm ebatları ile az yer kaplayan ergonomik bir tasarımı vardır. Portatif bir cihaz olmasına rağmen 1500 W motor gücü sayesinde oldukça hızlı bir fritözdür.

  Tasarım detaylarının yanında güçlü teknik donanımları da Air Fryer Xiaomi kullanımını bir o kadar kolay hale getirir. Sesli uyarı sistemi bulunan yağsız fritözün gürültü seviyesi sadece 44 dB iken, kullanıcılar cihazın son derece sessiz çalıştığını ifade eder. Bunun yanı sıra cihazın Türkçe ve İngilizce dil desteği sunması, Xiaomi Air Fryer kullanımını kolay hale getiren bir başka unsurdur.

  Xiaomi Air Fryer ile Yağsız Kızartmalar

  Xiaomi fritöz yiyeceklerinizi, 360 derecede ısıtılan sıcak hava sirkülasyonu yolu ile pişirir. Söz konusu hava sirkülasyonu, ısıyı hızlı bir şekilde yiyeceklerin her tarafına eşit şekilde dağıtır. Böylece içi yumuşak dışı kızartma tadında çıtır yiyecekler elde edilir. Ayrıca tüm bu işlemleri tercihe bağlı olarak yağsız ya da az yağ ile gerçekleştirirsiniz.

  Xiaomi Air Fryer özellikleri sayesinde; başta patates olmak üzere kızartma tadında pişirdiğiniz tavuklar, deniz mahsülleri, cipsler ve daha birçok lezzet; minimum yağ kullanımı ile maksimum hızda gerçekleşir. Mi Air Fryer yağsız fritöz ile hazırlayabileceğiniz diğer tarifler ise şu şekildedir:

  Yukarıdaki tarifleri ve daha fazlasını incelemek için yemek kitabı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

  Xiaomi Airfryer yorumları incelendiğinde; cihazın en çok tercih edilme nedenleri arasında çeşitli tariflerin zahmetsizce hazırlanabilmesi, kızartma sonrası oluşan kir ve yağın Xiaomi Mi Smart Air Fryer bünyesinde görülmemesi olarak belirtilir. Kullanıcılar kızartma tadında yağsız yiyecekler hazırlayabilme fonksiyonunu son derece işlevsel bulduklarını sıkça ifade etmektedirler.

  Xiaomi Air Fryer Nasıl Kullanılır?

  Xiaomi Air Fryer kullanımı manuel ve dijital olmak üzere iki seçenek sunar. Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu Mi Home uygulamasını indirerek, Mi Smart Air cihazınızın kontrolünü dijital olarak uzaktan sağlayabilirsiniz. Dilerseniz de cihaz üzerindeki döner tekerlek yardımı ile manuel olarak pişirme modlarını belirlersiniz.

  Söz konusu uygulamanın kullanımı noktasında karşılaşılan Xiaomi fritöz yorumları ise kendi içinde ikiye ayrılmaktadır. Kimi kullanıcılar Mi Home uygulamasının çok işlevsel olduğuna değinirken, kimi Xiaomi Air Fryer kullanıcıları cihazı manuel kullanmanın daha kolay olduğunu ifade eder. Her iki şekilde de yemek pişirme tercihi sunması ise Xiaomi Air Fryer yağsız fritözü herkese hitap eden bir ürün konumuna getirir.

  Kullanım özellikleri içerisinde ön plana çıkan bir başka güçlü detay, Xiaomi Air Fryer’ın 24 saate kadar kesintisiz yemek pişirme özelliğine sahip olmasıdır. Akıllı programlama sayesinde cihazı 24 saat boyunca sürekli olarak çalıştırabilirsiniz. Daha çok ağır ağır pişmesi gereken tariflerde tercih edilen bu opsiyon, yalnızca düşük sıcaklıkta kullanılabilmektedir. Bunun başlıca sebebi ise sıcaklık arttıkça yiyeceğin pişme hızının da aynı oranda artmasıdır.

  Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 L yağsız fritöz ile yiyeceklerinizi istediğiniz sürede pişirmenin yanı sıra, önceden hazırlayıp pişirme çekmecesinin içine koyarak akıllı zamanlayıcı sayesinde de pişirebilirsiniz. Böylece akşam eve geldiğinizde sıcak ve hazır hale gelmiş yemeklerle karşılaşırsınız. Üstelik tüm bu pişirme işlemleri, minimum koku ve dumansız olarak gerçekleşir.

  Kullanım noktasında kolaylık sağlayan bir başka unsur, Mi Smart Air Fryer yağsız fritözün bazı programlarda yemeğin durumu ile ilgili uyarı vermesidir. Pişirdiğiniz yiyeceğin çeşidine göre yemeği sallamanızı ya da karıştırmanızı önerir. Bu işlem için pişirme çekmecesini dışarı çıkarmanız yeterlidir. Sonrasında ise ayarlarınızda herhangi bir sıfırlanma meydana gelmeden yemeğin pişme işlemi kaldığı yerden devam eder.

  Xiaomi Air Fryer Nasıl Temizlenir?

  Xiaomi fritöz özellikleri içerisinde yer alan en dikkat çekici detaylardan biri, aparatlarının bulaşık makinesinde yıkanabilir olmasıdır. Aşınmaya karşı geliştirilen yanmaz yapışmaz plaka ve sepet, birbirinden ayrılarak bulaşık makinesinde temizlenebilmektedir. Böylelikle bulaşık makinelerinde az yer kaplayan 3.5 litre hacmindeki iç hazne, kolay ve hijyenik bir temizlenme sürecini mümkün kılar.

  Yapışmaz yüzeyin yemek artıklarının tutunmasını engellemesi, elde yıkamayı da oldukça kolay kılar. Xiaomi Air Fryer aparatlarını elde yıkamak isteyenlerin, uzun ömürlü bir kullanım için dikkat etmesi gereken bir takım noktalar vardır. Yıkama esnasında aşındırıcı deterjan ve kimyasallar kullanılmamalıdır. İç yüzey kaplamasının zarar görmemesi için çizilmelere yol açabilecek bulaşık teli, sert kıllı fırçalar yerine yumuşak bir sünger ya da bez tercih edilmelidir.

  Mi Fritöz temizliğinde, yemek pişirme sepeti ve aparatlarının yanı sıra dış yüzeyin bakımı da aynı oranda önem arz eder. Cihazın soğutma işlemini gerçekleştiren havalandırma delikleri ve plastik dış yüzey zaman içerisinde tozlanma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Xiaomi Air Fryer cihazının uzun ömürlü olması için düzenli olarak dış yüzeyini ve havalandırma deliklerini kuru ya da hafif nemli bir bez yardımı ile temizleyebilirsiniz. Cihazın tamamen kuru olduğuna emin olmadan ise kullanmayınız.

  Xiaomi Air Fryer ve Philips Air Fryer XXL HD9650/90 Karşılaştırması

  Xiaomi Mi Smart Air Fryer, özellikleri ve donanımları ile farklı segmentte yer alan Philips Air Fryer ile sıkça karşılaştırılan bir fritözdür. Bu bağlamda yağsız fritöz arayışında olan kullanıcılar her iki modeli de araştırır. Siz de teknik ve tasarım detayları ile Xiaomi Air Fryer & Philips Air Fryer XXL Avance Collection karşılaştırmasını aşağıda yer alan tablodan inceleyebilirsiniz:

  Xiaomi Air Fryer 3.5 litre iç hacmi ile Philips XXL’ın 7.3 litrelik iç hacmi karşısında daha küçük porsiyonlar hazırlama imkanı sunar. Mi Smart ile ortalama 3-4 kişilik yemekler pişirirken, Philips Air Fryer’da yaklaşık 4-6 kişilik yemekler hazırlamak mümkündür. Kapasite noktasında kalabalık aileler Philips XXL’dan daha fazla verim alırken, çekirdek aileler ise Xiaomi’yi tercih edebilir.

  Bunun yanı sıra Xiaomi yağsız fritöz 3.9 kg ağırlığı ve 25.2 x 33.5 x 30. 4 cm boyutu ile Philips XXL’ın 7.99 kg ağırlığı, 32.1 x 31.5 x 43.3 cm boyutu karşısında oldukça hafif ve çok daha küçük bir Air Fryer modelidir. Bu bağlamda Xiaomi, mutfakta yer kaplama noktasında Philips karşısında daha ergonomik bir kullanım alanı sunar.

  Motor güçlerini incelediğinizde ise Philips’in 2225 W motorunun, 1500 W’lık Xiaomi’nin motoru karşısında çok daha güçlü olduğu görülür. Söz konusu motor gücü farklılıkları, cihazların çalışma performanslarından yiyeceği pişirme hızına kadar etki eder. Xiaomi’de pişireceğiniz yemeğin aynısı Philips’te daha kısa sürede hazır hale gelebilir.

  Xiaomi beyaz renk ile piyasada yer alırken Philips ise siyah renk seçeneği sunar. Ayrıca Xiaomi Mi Smart Air Fryer’ın plastik gövdesi ısınmaya karşı geliştirilen yapıda değil iken, Philips XXL Air Fryer’ın plastik gövdesi ısınmayan bir yapıda tasarlanır. Güçlü motoruna karşın ısınmaz gövdeye sahip olması, Philips XXL Air Fryer’ın güçlü bir teknik özelliğidir.

  Yağsız fritözler için kullanım kolaylığı sağlayan bulaşık makinesinde yıkanabilirlik, zamanlayıcı, sesli uyarı sistemi gibi fonksiyonların her iki fritöz modelinde de bulunduğu görülür. Tabloda yer alan bilgiler ışığında ihtiyacınıza en uygun Air Fryer modelini belirleyebilirsiniz.

  Xiaomi Air Fryer Artı ve Eksileri

  Mi Smart Air Fryer; bünyesinde yer alan teknik özellikleri, donanımları, tasarımı ile çeşitli avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Artı ve eksileriyle Air Fryer Xiaomi özellikleri şu şekildedir:

  Xiaomi Air Fryer Artıları

  Xiaomi Air Fryer Eksileri

  Xiaomi Air Fryer Fiyatları

  Mi Smart Air Fryer 3.5 L yağsız fritözün yorumlar bölümü incelendiğinde, cihazın kullanıcılar tarafından fiyat performans ürünü olduğu söylenmektedir. Ek olarak Xiaomi fritöz fiyatları kendi segmentinde yer alan modeller arasında orta düzeyde etiketlerle karşınıza çıksa da belirli indirim ve kampanya dönemlerinde senenin en ucuz Xiaomi Air Fryer modelini bulmak mümkündür.

  Xiaomi Air Fryer fiyat tablosunun belirli aralıklarla değişmesine ise cihazın herhangi bir donanımsal özelliği etki etmez. Tek renk ve tek model olarak piyasada yerini almasından dolayı, Mi Smart Air Fryer 3.4 L fiyat politikasının üzerinde sadece satıcı bazında değişiklikler olur. Bu bağlamda en ucuz Xiaomi fritöze ulaşmak için kapsamlı bir fiyat araştırması yapılması faydalıdır.

  Yemek pişirme sepetine ek olarak Xiaomi Smart Air Fryer beraberinde gelen aparatlar ise çıkarılabilir yanmaz yapışmaz plaka ve ızgara telidir. Xiaomi Mi Smart Air Fryer özellikleri, donanımları, teknik ve tasarım detayları ile son derece işlevsel bir kullanım sunan yağsız fritöz çeşidi olarak karşınıza çıkar.

  Yazı kaynağı : www.akakce.com

  Mi Smart Air Fryer 3.5l

  Xiaomi Air Fryer Fiyatı ve Özellikleri - Vatan Bilgisayar

  Günümüz Çağının Gelişen ve Sürekli Yenilenen Teknolojisi Akıllı Cep Telefonlarını birçok marka ve modellerini Vatan Bilgisayar’da bulabilirsiniz.Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek Apple, General Mobile, Huawei, Oppo, Realme, Samsung, Tcl, Tecno, Vivo, Xiaomi gibi markalar tarafından üretilen akıllı cep telefonlarını www.vatanbilgisayar.com adresinden veya Vatan Bilgisayar mağazalarından satın alabilirsiniz.

  Notebookdan Masaüstü Bilgisayarına, Oyuncu Bilgisayarından Tablete Kadar Son Teknoloji Ürünlerini Vatan’da farklı özellik ve modelde inceleyebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarları, masaüstü bilgisayarları, oyun bilgisayarları, geniş ekranlı monitörler, kavisli ekran, oyuncu monitörleri, oem hazır sistemleri gibi çeşitli ürün kategorilerini web sitemiz üzerinden sipariş verebilir, Acer, Apple, Asus, Casper, Exper, HP, Lenovo, Samsung, Msi, AOC gibi ünlü markaları uygun fiyat seçenekleri ile Vatan Bilgisayar’dan satın alabilirsiniz.

  Eğlencenin Vazgeçilmez Adresi Haline Gelen Televizyon modellerini Vatan Bilgisayar aracılığıyla inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Axen, Grundig, LG, Onvo, Philips, Samsung, Seg, Sony, Tcl ve Vestel markaları tarafından üretilen televizyonları, ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak farklı özelliklere, tasarıma ve donanıma sahip televizyonları web sitemiz üzerinden ya da Vatan Bilgisayar mağazalarından inceleyerek, en uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Televizyon ve bilgisayardaki görüntüleri düz bir zemine Projeksiyon Cihazları ile yansıtabilirsiniz. LCD, LED veya DLP gibi yansıtma sistemleriyle evinizde sinema salonu oluşturabilirsiniz. Okul, iş yerleri gibi kalabalık gruplara gösteri yapmak için kolaylık sağlamaktadır. Epson, Philips, ViewSonic gibi markalar sizleri bekliyor.

  Bilgisayarınızı Daha İyi Kullanabilmeniz İçin Bilgisayar Bileşenleri, birçok açıdan fayda sağlayacak ve işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır. Bilgisayar bileşenleri ve bilgisayar oem parçaları AMD, AOC, Apple, Asus, Cooler Master, Corsair, Cougar, MSI, OEM, Rampage, Toshiba gibi marka seçenekleriyle incelemeniz ve satın almanız için Vatan Bilgisayar’da sizleri bekliyor. Web sitemizde bulunan Pc Toplama sayfası aracılığıyla, bilgisayar toplama sihirbazına erişerek, yaptığınız birbiriyle son derece uyumlu ve sorunsuz çalışacak tüm donanım cihazlarını toplayabilir, kendinize özel kurduğunuz bilgisayar sisteminize ekleyerek, hayallerinizdeki bilgisayara kavuşabilirsiniz. PCve Notebookuyumlu CorsairCrucialGskillKingstonmarka ramleri uygun fiyatlı taksit seçenekleri, kampanya ve indirimlerle Vatan Bilgisayar'dan satın alabilirsiniz. İşlemciler bilgisayarın genel performansından sorumlu en önemli donanımıdır. Core i3Core i5Core i7Amd ve Intel işlemcilerini taksit seçenekleriyle satın almak için Vatan Bilgisayar’ı takip edin.

  Manzara Fotoğrafları veya Video Çekimlerinin yanı sıra askeriye, trafik ve tarım gibi alanlarda da kullanılan  DJI marka drone ve ev elektroniği kategorimizden inceleyebilirsiniz. Eğer fotoğraf ve video çekimlerinize farklı bir boyut kazandırmak istiyorsanız Video ve Outdoor Kameralar işte tam da sizin için uygun cihazlardır. GOPRO, SONY marka video ve Aksiyon & Outdoor Kamera Aksesuarlarına en yakın Vatan Bilgisayar mağazamızdan veya web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ofisinizde YazıcıTarayıcıKartuşTonerKâğıt ve CD gibi sarf malzemesi ihtiyaçlarınız için bu alanda öncü olan BrotherXeroxCanon, Epson, HP gibi markaların yüzlerce ürününü tek tıkla kapınıza kadar getirelim.

  Evinizin olmazsa olmazları;Küçük Ev Aletleri, Fakir, Delonghi, Grundig, Tefal, Korkmaz, Braun, Arzum, Nespresso ve daha birçok markanın modelleri cep dostu fiyatlarla sizlerle. Elektrikli ev aletlerinde; süpürgeler, ütüler, soğutma ve ısıtmalar gibi eviniz için önem arz eden  kategorilerde dilediğiniz her ürünü bulabilirsiniz. Mutfağınızda bulunması gereken blendarlar, tost makineleri, rondolar, fritözler, mikserler, mutfak şefleri, türk kahve makineleri, filtre kahve makineleri, çay makineleri, katı meyve sıkacakları ve birçok kategorideki ürünler Vatan Bilgisayar’da.

  Elektrikli Kişisel Bakım Ürünleri; saç maşaları, saç düzleştiricileri, saç kurutma makineleri, epilasyon aletleri, tıraş makineleri, ağız ve diş bakım ürünleri, şarjlı diş fırçaları gibi ürünlerini Arzum, Braun, Philips, Remington, Grundig gibi bir çok markalara ait web sitemizden inceleyebilirsiniz. Yüzlerce ünlü markaya ait ürünleri hızlı bir şekilde çeşitli ödeme seçenekleriyle vatanbilgisayar.com’dan güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz..

  Yazı kaynağı : www.vatanbilgisayar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap