Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yalı çapkını nerede çekildi

  1 ziyaretçi

  yalı çapkını nerede çekildi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor, hangi şehirde? Yalı Çapkını dizisindeki yalı nerede, İstanbul'da mı?

  Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor? Yalı Çapkını dizisi uyarlama mı?

  Yal� �apk�n� dizisi nerede �ekiliyor? Yal� �apk�n� konusu nedir, oyuncular� kimler?

  Yalı Çapkını nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Yalı Çapkını dizi çekimleri nerede yapıldı?

  Yalı Çapkını nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Yalı Çapkını dizi çekimleri nerede yapıldı?

  Ekranların yeni dizisi Yalı Çapkını nerede çekiliyor? Yalı Çapkını hangi şehirde çekildi? merak ediliyor. Peki, Yalı Çapkını dizisi nerede çekildi?

  Yalı Çapkını ilk bölümüyle 23 Eylül Cuma bu akşam ekranlara gelecek. Dizi Star TV'de yayınlanacak.

  Yalı Çapkını dizisinin çekimleri İstanbul ve Gaziantep'te yapılmaktadır. Dizinin Gaziantep'teki çekimlerinin Millet Hanı'nda yapıldığı bilinmektedir. İstanbul'daki çekimleri ise Beylerbeyi Hasip Paşa Yalısı'nda yapılmaktadır.

  Yalı Çapkını nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Yalı Çapkını dizi çekimleri nerede yapıldı?

  Gaziantepli Korhan Ailesi'nin direği Halis Ağa'nın (Çetin Tekindor) el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit'in (Mert Ramazan Demir) evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu alacak olan Star'ın yeni dizisi " Yalı Çapkını" çok yakında ekranlara gelecek.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yalı Çapkını oyuncuları kimdir? Dizi nerede çekiliyor? İşte Yalı Çapkını dizisinin tüm oyuncu kadrosu...

  Yalı Çapkını konusu nedir? Yalı Çapkını nerede çekiliyor, oyuncuları kimler?

  Yalı Çapkını konusu nedir? Yalı Çapkını nerede çekiliyor, oyuncuları kimler?

  Star TV ekranlarında başlayacak olan Yalı Çapkını, bir aile draması olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

  YALI ÇAPKINI KONUSU NE?

  Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa'yı kızdıran Ferit'in Gaziantep'ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir.

  Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa'nın en büyük gelini İfakat'in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir.

  Gaziantep'te Korhan Ailesi'nin gelini olmaya uygun bulunan Suna'nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna'yı hem de kardeşi Seyran'ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

  YALI ÇAPKINI OYUNCULARI

  Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ gibi isimler yer alıyor.

  YALI ÇAPKINI NEREDE ÇEKİLİYOR?

  Dizi, Gaziantep ve   İstanbul'da çekildi. Gaziantep'in Millet Hanı'nda çekimler yapılırken, İstanbul'daki yalı sahneleri ise Sabancıların sahip olduğu Beylerbeyi Hasip Paşa Yalısı'nda çekildi.

  Yazı kaynağı : www.ulusal.com.tr

  Yalı Çapkını Dizisi Oyuncuları Kim? Konusu Ne? Ne Zaman Başlayacak?

  Yalı Çapkını Dizisi Oyuncuları Kim? Konusu Ne? Ne Zaman Başlayacak?

  Yalı Çapkını Dizisi Oyuncuları Kim? Konusu Ne? Ne Zaman Başlayacak?

  OGM Pictures yapım şirketinin sahibi Onur Güvenatam Star TV ile anlaşma imzalayarak bundan sonra sadece Star TV ekranları için içerik üretecek. Daha önce Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Camdaki Kız gibi önemli dizilerin altında imzası olan OGM Pistures yapım şirketinin Star TV ekranları için yeni çekilecek dizisi ilk adı ile ‘Antepli’ oldu. Antepli dizisinin adı daha son Yalı Çapkını olarak değiştirildi. Dizinin yönetmen koltuğunda son olarak yapım şirketinin ‘Another Self’ adlı dijital dizisini çeken ve rejisi çok beğenilen Burcu Alptekin oturuyor. Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Yalı Çapkını dizisinin konusu ne? Başrol oyuncuları kim? Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor? Yalı Çapkını dizisi ne zaman başlayacak? İşte merak edilenler…

   

  Yalı Çapkını Dizisinin Oyuncuları Kimler?

  Star TV’nin yeni dizisi Yalı Çapkını’nın başrollerinde Afra Saraçoğlu ve dizinin başrol oyuncusu için de Mert Ramazan Demir’le görüşülüyor. Afra Saraçoğlunun üstelik canlandıracağı karakter de belli oldu. Dizide Antepli olarak adından söz ettirecek. Lakabı ile ön plana çıkması bekleniyor.

   

  Afra Saraçoğlu, Blutv’nin Çağan Irmak imzalı ‘Yeşilçam’ dizisinde Çağatay Ulusoy’la oynadı. Şimdi TV ekranlarına bomba gibi dönüyor. Hazırlıkları süren dizide Saraçoğlu başrolü oynayacak. Güzel yıldıza bu sezon ‘Balkan Ninnisi’, ‘Harikalar Diyarı’, ‘Kusursuz Kiracı”, ‘Çirkin’, ‘İntibah’, ‘Hakime Hanım’, ‘Gizli Aşk’, ‘Kara Tahta’, ‘Gün Işığım’ gibi birçok projeden başrol teklifi gitmişti. Dizi çekmek yerine sezon başında tiyatro yapmaya karar veren ve ‘İkinci Şans’ filminde annesini oynayan Nurgül Yeşilçay’la sahneye çıkan Afra Saraçoğlu, senaryoları titizlikle inceledikten sonra OGM Pictures’ın ‘Antepli’ kod adlı dizisiyle el sıkıştı. Oyunculuktaki başarısını ve iddiasını tiyatro sahnesinde de ortaya koyan Afra Saraçoğlu ‘Yalı Çapkını’ dizisiyle dizi setlerine geri dönüyor.

   

  Mert Demir ise son olarak, 2020’de yayınlanan, yönetmenliğini Can Evrenol’un yaptığı ‘Çıplak’ isimli mini dizinin başrolünde yer aldı. Mert Ramazan Demir aynı zamanda, Fox TV’nin ‘Öğretmen’ dizisinde Afra Saraçoğlu ile rol almıştı. Şimdi yeni dizisi ‘Şahmaran’ için hazırlıkları olan Mert Demir, çekimlerine yaz başında başlayacak olan dizisinin 2. Sezonu nedeniyle çekim takvimini ayarlamaya çalışıyor.

   

  Yalı Çapkını Dizisinin Konusu Ne?

  Yalı Çapkını dizisinde, bir ailenin etkileyici hikâyesi anlatılacak. Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edileceği dizide, Antep’te önemli bir aşiretin kızı olmasına rağmen ailenin istemediği bir gence aşık olarak İstanbul’a kaçan bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor. Dizi güzel bir aşk hikayesini anlatırken hem de bir hesaplaşmaya dönüşen hayat hikayesini anlatıyor. Maraşlı dizisini izleyip sevenler Yalı Çapkını (Antepli) dizisini de muhakkak izlemek isteyecekler.

   

  Yalı Çapkını Dizisi Nerede Çekiliyor?

  Yalı Çapkını dizisinin çekimleri Gaziantep’te gerçekleştirilecek. Dizinin çekimleri önce Antep’te başlayıp daha sonra İstanbul’da devam edecek.

   

  Yalı Çapkını Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

  Yalı Çapkını dizisi Star TV nin ekranlara gelecek yeni sezon dizisi olup, Mayıs ayının son haftasında ilk bölümü ile ekranlara gelmeye başlayacak. 2022-23 yılları arasında ekranda olmaya devam edecek. 

  Yazı kaynağı : www.canlitv.day

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap