Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yoyko spin 360 derece dönebilen bebek arabası

  1 ziyaretçi

  yoyko spin 360 derece dönebilen bebek arabası Ne90'dan bulabilirsiniz

  Yoyko Spin 360 Derece Dönebilen Bebek Arabası Beyaz Rose kasa Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

  Yoyko Bebek Arabası

  Yoyko Bebek Arabası

  Yoyko Bebek Arabası

  Tasarımı, ergonomisi ve kaliteli ürünleri ile dikkat çeken Yoyko markası Türkiye’de faaliyetine devam eden ve birçok kategoriye sunduğu ürünlerle kullanıcı ile buluşan bir ithalat firmasıdır. En bilinen ve tasarımları ile adından sıkça söz ettiren ürünlerinin başında Yoyko Bebek Arabası modelleri gelir. Yoyko bebek arabası travel system modelleri yenidoğan yaş grubundan başlayarak bebekli kullanıcıların tercihleri arasında yerini alır. Yoyko bebek arabası modelleri, donanımlarına eklenmiş bazı ek özellikler ile çeşitlenir. Kullanıcılarına kendi ihtiyaçları ve konforları doğrultusunda seçim yapma özgürlüğü sunmak adına Yoyko bebek arabaları farklı ergonomik tasarımlarla sunulur. Yoyko bebek arabalarının, hem bebeğin hem de aracı kullanan ebeveynin konforunu düşünerek tasarlanmış modelleri kullanıcıların tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Bebeğinin rahat ve güvenilir bir seyahat geçirmesini arzu eden kullanıcılar 360 derece dönebilen tekerlekleriyle sürüş kolaylığı sağlayan, güvenlik donanımları eklenmiş,ergonomik tasarımları tercih ederken Yoyko markalı bebek arabaları da iyi bir alternatif olarak değerlendirilir.

  Yoyko Bebek Arabası Modelleri

  Bebekleri mutlu ve sağlıklı olduğunda ebeveynlerin de keyfi yerinde olur. Bu sebeple bebek sahibi olan insanlar bebekleri için ürün seçimi yaparken konuya titizlikle yaklaşır. Ebeveynlerin bu hassasiyetinin farkında olduğunu, tasarladığı ürünleriyle ortaya koyan Oyko markası yenilikçi tarzda yaklaşımıyla birbirinden farklı özellik ve donanımlarda bebek arabalarını kullanıcının beğenisine sunar. Yoyko Elegance bebek arabaları travel sistem modern görünümü, alüminyum malzemesi, hafif ve sağlam yapısıyla talep görür. Özel üretim sportif kasası ile son derece şık bir tasarıma sahiptir ve özel dolma tekerlekleriyle lastik patlaması gibi sorunların önüne geçerken ayarlanabilir UV filtreli gölgeliği ile bebeklerin konforu için tasarlanmış bir modeldir. Kolay takılıp çıkarılan çift yönlü çift yönlü kullanabilme özelliği, özel suluğu, güvenlik bilekLİK bandı,360 derece dönebilen ve kolayca çıkarılıp takılabilen tekerlekleri, beş noktalı emniyet kemer sistemi gibi donanımlarıyla çok tercih edilen modellerden biridir. İlgi gören bir başka model ise Yoyko Ultimate bebek arabasıdır. Bu model de yine çift yönlü kullanım imkanı sağlaması,üç farklı pozisyonda kullanılan taşıma sapı, kademeli tentesi, darbe emici kemer pedleri, kafa koruyucu dizayn pofuduk matı, ayak örtüsü,tek hareketle katlanabilmesi, alt geniş sepeti gibi farklı birçok özelliğiyle bebeğin ve kullananın konforuna yönelik tüm ihtiyaçları karşılayabilir. Kullanım ve saklama kolaylığı sunan, hafif olması sebebiyle kolay taşınabilen, maksimum dayanıklı multifonksiyonel sistemi ve uzun ömürlü kullanım deneyimi sunmasıyla tercih edilen bir diğer model ise Yoyko City modelidir. Markanın diğer modellerinde bulunan özelliklerin bu modelde de bulunmasının dışında yemek masalı oturma ünitesi donanımının eklenmiş olması ihtiyacı bu yönde olan kullanıcılar tarafından talep gören bir unsurdur. Yoyko Egg Kapsül bebek arabaları gerek şık tasarımı, gerek hafifliği, sunduğu ergonomi teknolojisi, güvenlik unsurları ve sağladığı kullanım kolaylığı gibi özellikleriyle kullanıcı tarafından estetik bir alternatif olarak değerlendirilebilir. Yoyko bebek arabası modellerini incelemek, farklı sitelerdeki fiyatlarını karşılaştırmak için Cimri.com internet sitesi üzerinden hem ürünü daha önce kullananların yorumlarını okunabilir hem de kıyaslanan fiyatlar üzerinden bütçe için doğru karar verilmesi kolaylaşır.

  Yoyko Bebek Arabası Fiyatları

  Yoyko bebek arabaları fiyatları sahip olduğu donanımlar, ek özellikler, kullanılan malzeme gibi faktörlere bağlı olarak olarak değişkenlik gösterir. Yoyko 360 derece dönebilen bebek arabaları, Travel 3 in 1 olarak satışa sunulan çoklu modelleri, Yoyko ikiz bebek arabaları gibi farklı özellikleri ile piyasaya sunulan çeşitlerin fiyatları birbirine yakın aralıktadır. Yoyko’ nun ikiz bebekler için tasarladığı bebek arabaları oldukça kullanışlı ve şıklığıyla dikkat çekicidir. Her kapıdan geçebilecek bir boyuta sahip olması kullanıcının işini kolaylaştıran bir unsurdur. Seyahat sistem tasarlanan çoklu modeller ile ebeveynlerin ihtiyaçları karşılık bulurken bebeklerin seyahatleri de konforlu ve güvenli bir hale gelir. Çok tercih edilen modellerden biri de Yoyko Luxury serisidir. Farklı renk seçenekleri bulunan modelin güneşli ve yağmurlu havalarda koruma sağlayan tentesi ve hafifliği talep görmesinin önemli nedenlerinden bazılarıdır. Tatile ya da uzun yola giderken mümkün olduğunca az yer kaplayan taşıması kolay hafif bir seçenek olarak kullanıcıların kurtarıcısı olabilir.

  Yoyko Bebek Arabası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Söz konusu bebek alışveriş olduğunda anne ve babalar kendileri için göstermedikleri hassasiyetleri çocukları için gösterir. Her şey titizlikle incelenerek seçilir. Bebeğin güvenliği, hijyeni, sağlığı, konforu göz önünde bulundurularak tercih yapılır. Yoyko bebek arabaları anne ve babaların bu hassasiyetlerini karşılamak ve hayatlarını kolaylaştırmak adına güvenli bir seçenektir. Kolay temizlenen kumaş seçimleri, mikrop ve bakteri tutmayan özellikte olduğundan bebekler için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Dört kademeleri tente sistemi, üç farklı oturma pozisyon ayarı, patlamayan ve kolaylıkla çıkarılıp takılabilen tekerlekleri, kolay taşınabilir oluşu, şık tasarımı, ergonomisi, 360 derece dönen özellikte oluşu gibi pek çok özellik ebeveynlerin tercihlerinde etkilidir. Özel ekstra yumuşak matları, beş noktalı güvenlik sistemleri ya da çift yönlü sürüş deneyimi tüm bu faktörler bebeğin güven ve rahatlığını sağlayan önemli hususlar olması sebebi ile seçim yaparken göz ardı edilmemesi gereken noktalardır. Cimri.com internet sitesi hem ürünlerin özelliklerini inceleme, hem farklı sitelerdeki fiyatları kıyaslama hem de kullanıcı yorumlarını okuma gibi imkanlarıyla karar verme sürecindeki ebeveynin işini kolaylaştırır.

  Yazı kaynağı : www.cimri.com

  Yoyko Spin 360 Derece Dönebilen Travel Sistem Bebek Arabası

  Yoyko Spin 360 Derece Dönebilen Travel Sistem Gri Bebek Arabası

  Yoyko Spin 360 Derece Dönebilen Travel Sistem Gri Bebek Arabası

  Gri renk seçeneği için fiyat yok. Tüm renk seçeneklerini gör

  Ürün Özellikleri: Travel Sistem, Ağırlık: 10.5 kg, Ön Barlı, Taşıma Kapasitesi: 25 kg, Yatan, Yıkanabilir Kumaş, Kabin Tipi, Çift Yönlü... Devamını gör

  Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

  Yazı kaynağı : www.akakce.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap