Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yunus emre kültür merkezi konferans salonu

  1 ziyaretçi

  yunus emre kültür merkezi konferans salonu Ne90'dan bulabilirsiniz

  Yunus Emre Kültür Ve Sanat Merkezi

  Yunus Emre Kültür Ve Sanat Merkezi

  Pendik’in önemli etkinlik merkezlerinden biri olan tesis içerisinde nikah dairesi, açık ve kapalı nikah alanı, konferans salonu, kurs merkezi ve sergi salonu yer alıyor.

  Adres: Batı mah. Erol Kaya Cad. Tevfik Fikret Sok. No: 1

  Pendik Belediyesi Evlendirme Birimi

  Tel: 444 81 80 Dahili: 3410, 3411, 3412, 3414

  Kokteyl Alanı Rezervasyon

  Nikah Ücret Tarifeleri

  Nikâh Başvuru

  PEFHEM

  Yazı kaynağı : www.pendik.bel.tr

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

  Üniversitemiz, 11.7.1992 tarih ve 21281 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 3837 sayılı yasa ile 1992-1993 eğitim yılında eğitim-öğretime başlamıştır.

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, kurulduğu günden bu yana her geçen gün kendini yenileyerek ve geliştirerek çağdaş bir görünüm kazanmış, sosyal, bilimsel ve kültürel etkinlikleriyle yüksek eğitim standartlarını yakalamayı ve korumayı ilke edinmiştir.

  Üniversitemiz bünyesinde 2022 yılı itibariyle; 13 fakülte, 3 yüksekokul, 3 enstitü, 7 meslek yüksekokulu, rektörlüğe bağlı 5 bölüm, 25 uygulama ve araştırma merkezi ile 1 sağlık uygulama ve araştırma hastanesi bulunmaktadır.

  Yazı kaynağı : skdb.ksu.edu.tr

  Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi - Eskişehir Odunpazarı Belediyesi

  Altındağ Belediyesi © 2021

  Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi

  Kula Belediyesi Resmi Web Sitesi

  ©2013 Kula Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

  web tasarım izmir

  Sitemizde kullanılan görsel ve metin içerik izinsiz olarak kullanılamaz.

  Telefon : +90 0236 816 7005-06-07-08 | Faks : +90 0236 816 70 02 | [email protected]

  Yazı kaynağı : www.kula.bel.tr

  YUNUS EMRE KÜLTÜR ve SANAT MERKEZİ | Keçiören Beledyesi

  YUNUS EMRE KÜLTÜR ve SANAT MERKEZİ

  1994 yılında hizmete açılan Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi bünyesinde barındırdığı olanaklar ile eğitim, kültür ve sanat alanında vatandaşlara hizmet vermektedir. 10 bin 600 metrekarelik kullanım alanına sahip olan merkez; 550 kişilik düğün salonu, 310 kişilik ve 175 kişilik çok amaçlı salonlara ev sahipliği yapmaktadır.

  Sivil toplum çalışmalarına önem veren Keçiören Belediyesi, Atatürkçü Düşünce Derneği Keçiören Şubesine ve HASVAK Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfına uygun çalışma ortamı sağlamak amacıyla Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi ev sahipliği yapmaktadır.

  Eğitim çalışmalarını Keçiören`in her noktasına götürmeyi amaç edinen Keçiören Belediyesi, (KEÇMEK) Meslek Edindirme Kurslarının bir şubesini de Yunus Emre Kültür Merkezi`nde hizmete sunmuştur. Böylece vatandaşlarımız meslek edinerek sosyal hayata olan uyumu kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

  Çocuk Eğitim Merkezi (ÇEM) çatısı altında çocukların fiziki, sosyal ve psikolojik yönlerini destekleyecek atölye çalışmaları(akıl oyunları, resim, tasarım ahşap, okul öncesi oyun grupları, jimnastik, robotik kodlama ve hızlı okuma teknikleri) yapılmaktadır.

  Bunun yanı sıra Türkiye`de bir ilk olma özelliğine sahip olan KEÇİKOOP Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi`nde vatandaşlarımızı üretime teşvik ederek yaptıkları ürünlerin satışını ve onların ev ekonomilerine katkıda bulunmalarını sağlayan on-line satış platformudur. Keçikoop, Benim Üreticim uygulaması başta olmak üzere İşkur destekli Keçiören Belediyesi Meslek Edindirme Kursu (KEÇMEK) vatandaşlarımızın ve kursiyerlerimizin yapmış oldukları el emeği göz nuru ürünlerin on-line satış platformunda satış ve pazarlaması faaliyetini sürdürmektedir.

  Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Keçiören Belediyesi emekli olduktan sonra sosyal hayata entegre olmaya çalışan vatandaşlarımıza yönelik faaliyetler düzenlediği Emekliler Platformunu Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde kurmuştur.

  Kültür ve Turizm Bakanlığı Cemil Meriç Halk Kütüphanesi de bulunan merkez tam kapsamlı Kültür ve Sanat Merkezi olarak vatandaşlara hizmet etmektedir.

  CEMİL MERİÇ İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ

  ÇALIŞMA GÜNLERİ VE SAATLERİ

  Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Cumartesi

  09:00-17:00

  Kütüphane Pazar günleri kapalıdır.

  KÜTÜPHANE İLETİŞİM NUMARASI

  0312 3528181

  YUNUS EMRE KÜLTÜR ve SANAT MERKEZİ SALON

  ÇALIŞMA GÜNLERİ ve SAATLERİ

  08:00-23:00

  Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi haftanın tüm günleri açıktır.

  Yazı kaynağı : www.kecioren.bel.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap