Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  zalim istanbul 22. bölüm izle

  1 ziyaretçi

  zalim istanbul 22. bölüm izle Ne90'dan bulabilirsiniz

  Zalim İstanbul 22. Bölüm

  Zalim İstanbul 22. Bölüm

  Zalim İstanbul 22. Bölüm Özeti

  Nedim ve Ceren’i karşılarında gören Cenk ve Cemre şok olur. Dördü aynı mekanda sessizlik anlarında bile patlamaya hazır bomba gibidir. Nedim ve Cemre için dayanılması güç bir eziyete dönen bu tatil, Cenk’in bardağındaki son damla olur. Ceren için eğlenceli başlayan balayı ise en büyük kabusu ile son bulur.


  Agah durumdan haberdar olduğunda ise Şeniz’ e patlar. Şeniz Agah’ın yönünü Seher’e çevirecek kılıfı hazırlamıştır. Seher’i ince ince işleyen Şeniz, Agah’ın Seher’e kızının gerçek yüzünü göstermesini sağlar.
  Şeniz planının kusursuz işlediğinden emin ilerlerken, hiç beklemediği anda kendi bombası ellerinde patlayacaktır.

  Oyuncular:

  Fikret Kuşkan (Agah Karaçay), Deniz Uğur (Seher Yılmaz), Mine Tugay (Şeniz Karaçay), Ozan Dolunay (Cenk Karaçay), Simay Barlas (Damla Karaçay), Berker Güven (Nedim Karaçay), Bahar Şahin (Ceren Yılmaz), Sera Kutlubey (Cemre Yılmaz), İdris Nebi Taşkan (Civan Yılmaz), Ayşen Sezerel (Neriman), Gamze Demirbilek (Nurten)

  Yönetmen : Cevdet Mercan
  Öykü/Senaryo: Sırma Yanık
  Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
  Genel Sanat Yönetmeni: Aynur Topalak & Aslı Özdemir

  Yazı kaynağı : www.avsarfilm.com.tr

  Zalim İstanbul 22. bölüm full izle! Zalim İstanbul son bölüm tam hali

  Zalim İstanbul 22. bölüm full izle! Zalim İstanbul son bölüm tam hali

  Zalim İstanbul 22. bölüm full izle! Zalim İstanbul son bölüm tam hali

  Zalim İstanbul 22. bölümüyle geçtiğimiz akşam ekrana geldi. Son bölümü televizyonda izleyemeyenler veya yeniden izlemek isteyenler için Kanal D dizisi sayfası üzerinden Zalim İstanbul son bölümün tamamı yayınlandı. Geçtiğimiz akşam ekrana gelen bölümde Şeniz’in sinsi planı sonucu Ceren bebeğini kaybediyor. Ancak Nedim’in sözleri Şeniz’in sevincini yarıda kesiyor. Peki, son bölümde neler yaşandı? İşte, Zalim İstanbul 22. bölümün tamamı…

  Zalim İstanbul son bölümüyle geçtiğimiz akşam ekrana geldi. Nedim, Cemre, Cenk ve Ceren toplu halde balayına gitti. Balayı sırasında ise Şeniz’in planı sonucu Ceren bebeğini düşürdü. Öte yandan Nedim’in bölüm sonunda söylediği sözler Şeniz’in sevincini kursağında bıraktı. Peki, Zalim İstanbul son bölümde neler yaşandı? İşte, Zalim İstanbul 22. bölümün tamamı…

  <iframe src="https://www.kanald.com.tr/embed/5dee554861361f223cb27462" width="560" height="315" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

  ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜM ÖZETİ

  9 Aralık 2019 Pazartesi günü yayınlanan Zalim İstanbul'un 22. Bölümünde Ceren, Şeniz'in planı doğrultusunda bebeğini kaybediyor!

  Şeniz, evli çiftlerin balayına gitmesini ayarlayıp kötü planını devreye sokuyor. Balayına gitmeden önce Ceren'in vitamin ilaçlarını değiştirerek vijdansız hamlesini yapıyor. Hiç bir şeyden haberleri olmayan gençler birlikte balayını geçirecekleri otellerine yerleşiyorlar. Hepsi bu durumdan oldukça rahatsızdırlar. Balayında yaşananlar Cemre, Cenk ve Nedim'i derinden etkilerken Ceren, Şeniz'in kendisi hakkındaki kötü planından habersiz onun için delil toplama peşine düşüyor.

  Amacı Cemre ve Cenk'in evliliklerinin sahte olduğunu kanıtlamaktır. Bu yüzden Şeniz'in kendisine verdiği kamerayı Cemrelerin odasına yerleştirir. İstediği bilgileri Şeniz için toplar; fakat, planın kendi ile ilgili olan kısmında en kötü zamanları yaşamaya başlar. İçtiği ilaçlar bebeğinin düşmesine sebep olur. Hastanede bu durumu öğrenenler şok geçirirler; fakat, Şeniz elde ettiği başarıdan kaynaklı mutludur. Bu mutluluğunun geçici olduğunu görmesi ise, Nedim'in bebeğin kaybından sonra ona ve Cenk'e söylediklerinde gizlidir...

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Zalim İstanbul 22. son bölüm tek parça izle! Şeniz istediğini yapıyor!

  Zalim İstanbul 22. son bölüm tek parça izle! Şeniz istediğini yapıyor!

  Dün akşam Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan Zalim İstanbul 22. bölümü ile nefes kesti. Zalim İstanbul 22. bölüm içerisinde yine yer yerinden oynadı. Kadrosunda pek çok ünlü ismin yer aldığı Zalim İstanbul dizisi 22. bölüm tek parça olarak izlenebilmektedir.

  Zalim İstanbul dizisi 9 Aralık 2019 Pazartesi 22. son bölümünde yaşananlar:

  Şeniz, evli çiftlerin balayına gitmesini ayarlayıp kötü planını devreye sokuyor. Balayına gitmeden önce Ceren'in vitamin ilaçlarını değiştirerek vicdansız hamlesini yapıyor.

  Hiç bir şeyden haberleri olmayan gençler birlikte balayını geçirecekleri otellerine yerleşiyorlar. Hepsi bu durumdan oldukça rahatsızdırlar.

  Balayında yaşananlar Cemre, Cenk ve Nedim'i derinden etkilerken Ceren, Şeniz'in kendisi hakkındaki kötü planından habersiz onun için delil toplama peşine düşüyor. Amacı Cemre ve Cenk'in evliliklerinin sahte olduğunu kanıtlamaktır.

  Bu yüzden Şeniz'in kendisine verdiği kamerayı Cemrelerin odasına yerleştirir. İstediği bilgileri Şeniz için toplar; fakat, planın kendi ile ilgili olan kısmında en kötü zamanları yaşamaya başlar.

  İçtiği ilaçlar bebeğinin düşmesine sebep olur. Hastanede bu durumu öğrenenler şok geçirirler; fakat, Şeniz elde ettiği başarıdan kaynaklı mutludur.

  Bu mutluluğunun geçici olduğunu görmesi ise, Nedim'in bebeğin kaybından sonra ona ve Cenk'e söylediklerinde gizlidir...

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap