Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  zekai tahir burak hastanesi ek bina nasıl gidilir

  1 ziyaretçi

  zekai tahir burak hastanesi ek bina nasıl gidilir Ne90'dan bulabilirsiniz

  Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yenimahalle nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yenimahalle nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Yenimahalle şehrinde Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna Toplu Taşıma

  Yenimahalle, Türkiye'deki Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 53218 - 2494 Sk; 10406 - Ümitköy Hanımlar Lokali; Çayyolu; Yıldırım.

  Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 570, 570-1, 576, 590 Metro: M1-M2-M3

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi için yol tarifi alın.

  Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Yenimahalle konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Otobüs ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Hastane Sağlık Merkezi Randevu al

  Hastane Sağlık Merkezi Randevu al

  Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Zekai Tahir Burak Ek Binası Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Zekai Tahir Burak Ek Binası Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Zekai Tahir Burak Ek Binasınden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

  Adres: Hacettepe, Hacettepe Hamamönü, Talatpaşa Blv No: 128, 06230 Altındağ/Ankara

  Telefon: +903123065000

  Hizmet saatleri: 24 saat açık

  Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Zekai Tahir Burak Ek Binası YOL TARİFİ

  Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Zekai Tahir Burak Ek Binası

  Yorumları-şikayetleri

  Yazı kaynağı : www.hastahaneler.gen.tr

  Randevu alma

  Randevu alma

  Randevu alma

  Ankara Altındağ ilçesinde Hizmet Veren Devlet Hastanesine Bağlı Kurum Zekai Tahir Burak Ek Binası Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Bağlı Bir Sağlık Kurumudur.Zekai Tahir Burak Ek Binası ile ilgili Detaylı Bilgiler Sizler için Yazımızın Devamında Görebilirsiniz.Zekai Tahir Burak Ek Binası Nerede,Zekai Tahir Burak Ek Binası Nasıl Gidilir,Zekai Tahir Burak Ek Binası Telefon Numarası,Zekai Tahir Burak Ek Binası Adresi,Zekai Tahir Burak Ek Binası iletişim Bilgileri,Zekai Tahir Burak Ek Binası Doktorları,Zekai Tahir Burak Ek Binası Tahlil sonuçları,Zekai Tahir Burak Ek Binası Pcr testi,Zekai Tahir Burak Ek Binası Kadın Doğum Doktorları,Zekai Tahir Burak Ek Binası

  Adres: Hacettepe, Hacettepe Hamamönü, Talatpaşa Blv No: 128, 06230 Altındağ/Ankara

  Saatler: 24 saat açık

  Telefon: (0312) 306 50 00

  Alo randevu alma 182

  Zekai Tahir Burak Ek Binası Yol Tarifi

  Zekai Tahir Burak Ek Binası Hakkında Yapılan Yorumlar

  Tugba I. – 3 ay önce
  Haftanın hergünü saat 22.00 a kadar PCR testi yaptırabileceginiz Ankara Eğitim ve Araştırma Ek binasıdır. Test için 1 saat sıra bekledik aksam saatlerinde baya yogun oluyor.

  Adnan Taşdelen – 5 gün önce YENİ
  Hastane personelleri aşırı ilgisiz, muayene olduğum doktorlar ilgiliydi. Diyet listesi almak için geldiyseniz fazla kilolarınızdan muayenehaneyi bulana kadar kurtulmuş olursunuz hiç endişe etmeyin. Ankara şehir hastanesi gibi bir gerçek varken sadece zorda kalındığında tercih edilmeli.

  Ersin anigi – bir ay önce
  Bugün muayene için hastaneye gittim. Hemetoloji bölümünü bulana kadar 20 dk kaybettim. Sebebine gelince bilgisiz ilgisiz personel keza onu da bulabilir iseniz . Çünkü bir danışma bir yönlendiren banko yok. Öyle düşünün ki Başhekimlik odasının önünde geçerken sorayım dedim. Bilmiyorum isterseniz kolidorun sonunda güvenlik odası var oraya sorun dedi. İlgili kadın personele bakışımı görmeliydiniz. Neyse güvenlik odasına sordum. Bir kat üste sol sol yapın dedi. Çıktım , bir Allahın kulu yok ki nerde diye sorayim. Birisi burada değil altta ana yola bakan tarafta inin gezmeyin boşuna dedi. İnanın hastanenin dışına çıkıp sorarak yeri buldum. Bu kadar başı bozan bir yönetim, bu kadar boş beleş çalışan ,git gelci vakit öldüren ara hizmet personeli sanırsam başka bir yerde görmem. Siz siz olun hastaneye işiniz düşmeden önce üniversite sınav giriş yerine birgün önceden gidip bakarsınız ya işte misal önce keşif edip gidin derim.
  Baş hekimliğin bile bilgisiz olduğu yerde kimi kime şikayet edip sorunu bilsinler çözüm üretsin diyerek tenezzül edip şikayet bildirmedim. Belli ki herkez arazi… Hastada Allaha emanet. Ama bir haber kanalına olayı kayda alıp çekmedigime pişmanım.

  Cihan Sezgin – bir ay önce
  Bir yıldıza değmez, test ücreti haftada bir kez artacak, ayrı testler verilecek, verilen para dışarıdan tahsil edilmeyecek ama eşiniz bile içeri giremeyecek ama 2’den fazla içeri giremezsiniz. dakika ve eğer B-ultrason yapıyorsanız, elektrikle bile dışarı çıkabilirsiniz. Randevunuzu zamanında almış olsanız bile gereksiz yere bekliyorsunuz. Onlar sadece para kazanmak için, hastalara yardım etmekte hiç zorlanmıyorlar, diyorlar, beğenmiyorsanız şikayet etmekte özgürsünüz, o kadar! Hepsi bu.” Çok rahat! Ne olur ne olmaz diye sağında ve solunda programları var. Ancak ben doktor demeyeceğim Allah bu zihniyeti insanlara nasip etsin. En mutluya ihtiyacınız olduğunda üzerinizde baskı hissedeceksiniz.

  Ayşegül Varol – 3 hafta önce YENİ
  Nöroloji polikiliniklerine yolunuz düşmesin insanlari karsilamalari azarlama ve asagilama seklinde oluyor. Nöroloji pollerin onunden gecerken bile tartisma seslerini mutlaka duyarsınız hep bi sinirli insani degerlerini yitirmis gorevliler calisiyor unvanlarıni yazmiyorum bile haketmiyorlar

  BARAN KARATAŞ – 4 hafta önce
  2015 yılında doğum yaptığım. En rezil ve iğrenç hastane. Sadece doğum anindaki doktorlar hariç. Nefret ettim devlet hastanesinden !!..

  Tugba Çağlayan – 2 ay önce
  Korana virüs testi için gittim. Çalışanlar çok sert, ters. Birileri zorla oturtmuşlar kesin. Merhaba kolay gelsin diyorum. Tc kimlik numaranı ver! Adın ne! Uslup aynen bu şekil. Dövecek sanki. Saygısızlar! Bence bunların eğitim alması gerekiyor. Konuşma Eğitimi şart! Hiç memnun kalmadım.

  Firdes Mallı – 2 ay önce
  Dermatoloji bölümünen randevu aldım. Randevu aldığım kişi kadındı. Fakat odaya girdiğimde 2 erkek doktor vardı. Yüzümü hiç incelemeden klasik krem ilaçları yazdılar. Ben daha önce roaccutane tedavisi gördüm. Pcos tanım var. Kan değerlerime de bakılsın istiyorum dedim. Hiç ilgilenmediler. Stajyer doktorlardı. 2 metre uzaktan tanı koyup ilaç yazdı. Boşuna vaktinizi buraya ayırmayın. Hiç önermem.

  Beyaz kelebek User – 2 ay önce
  PCR testi için tercih etmeyin derim. Danışmadaki görevliler yardımcı oluyorlar, akşam geç saatlerde gittiğim için fazla sıra yoktu. Otopark sorunu var. Sürüntü örneğini alan sağlık görevlisi çok çok kababiriydi. Böyle kişilerin hastanede çalışmaması lazım illa ki en küçük testte bile Şehir Hastanesi’ne mi gidelim?

  Emre Köse – 2 ay önce
  Kurum berbat insanlar itici ve yaşlılara çok kötü davranıyorlar birde insanlara o zaman özel hastaneye git diyorlar sizler bu insanların kazandıkları paralarla maaş alıyorsunuz bu nasıl bir saygısızlık ve rahatlık sizleri ilgili tüm kurumlara bildiricem ve diğer insanlar da bunu yapmalı

  Levent Saraç – 4 ay önce
  Annemin Ulucanlar Göz hastanesinde olacağı ameliyat için Covid testi istenmesi nedeniyle mecburen gittiğimiz kurum.
  Abartısız söylüyorum ömrümde gördüğüm en kötü sağlık kurumu, 1 yıldızın bile fazla olduğunu düşünüyorum.
  Sabah 09:30’da aldığımız sıra numarasında önümüzde 70 kişi vardı, saat 11:30’da önümüzde kimse kalmamışken, test için annemi 12:00’a kadar almamış, 12:00’da öğle arası nedeniyle işlem yapılmamış ve oradaki personelin yetersizliği yüzünden saat 14:00’ı geçerken nihayet Covid testi yapabilmişlerdir.
  Bir daha önünden bile geçeceğimi sanmıyorum. Burada Covid testi olmayı düşünenler bence başka alternatifleri değerlendirsinler.
  Hastane olarak da son derece bakımsız ve antihijyenik bir durumdadır.

  Murat SAVSA – 11 ay önce
  Yeni hali ile pandemi hastanesi oldu. Hem hastaların hem yakınlarının Allah yardımcısı olsun. Tam aksi girişinde çocuk hastanesi açıldı. Önünde taksi durağı var ve güvenilir. Toplu taşıma için uygun bir konumda. Temizlik konusunda daha hassas davranılacağını düşünmemize rağmen bu konuda eskiye göre daha kötü durumda. Kapının önündeki çöpte kırmızı naylonlu atıkları kağıt toplayıcıları karıştırıyor. Ekmek parası bu sonsuz saygım var ve bu yüzden büyük tehlike saçıyor.

  Filiz Satılmış – 8 ay önce
  Herkes her meslegi yapmamali vicdan yoksunu calisanlari insanlarin hayatlarini ve psikolojilerini cok buyuk tehliye atiyolar kimse gitmesin ve orda calisanlarada hakkim helal degildir. Erken dogum icin gittim pramaturr bebek dogacakti neyse beni bi aksam yatak bolumune aldilar ailemle iletisim koptu sifir ilgilenme attilar bi yataga sabaha kadar bekledim oyle ertesi gunude enfeksiyon riskimden dolayi suni sanci ile dogumu gerceklestirmek istediler neyse bi sekilde biz onayladik beni karanlik penceresiz bi odaya aldilar ilaci yaptilar ve dogum basladi ama tek basima dogum yaptim bir tane hemsire ve dogum ebesi gelmedi yanima okdar bagirmama ragmen bir allahin kulu gelmedi daha uzerime kapiyi kapattilar sesim cikiyo diye dogumumu kendim bi sekilde yaltim ve onlara seslendim gelldiler oyle bakip gittiler o sekilde yine biraktilar aradan 10 dk gecince yatagi temizlemeye ve bebegimi almaya geldiler vijdan yoksunh insanlar boyle insanin hayatini etkileyen bir meslekte calismamali burdan saglik bakanligina sesleniyorum denetimlerini duzgun yapsinlar hasta bakicilar ve hemsireler hastalara cok kotu davraniylar bi hayvana bile bu sekilde davranilmaz.

  Mücahid Gerede – 4 ay önce
  Güzelim hastaneyi kapatıp sadece ek binayı PCR testi için ayırmışlar. Yazık oldu hastaneye. Covid testi için çok sıra beklemedim. Kalabalık değildi. Doktor ilgiliydi. Girişten itibaren özenle yönlendirdiler. Puanı hastaneyi kapattıkları için kırıyorum. Malesef şehir hastanesi yapacağız diye olan hastaneleri kapatmak pek akıl işi olmuyor.

  Carl SAGAN – 3 ay önce
  PCR testi için gelecekler başka anternatifleri düşünsün sıra gelmek bilmiyor 2 saat olacak

  M Y. – 4 ay önce
  Rezillik sadece hic kimse isini dogru yapmiyor ordan oraya kosturmaca yazik 😡

  Alptekin Gezgin – 2 ay önce
  BAŞKENT ANKARA’NIN HACETTEPE SEMTİNDE GÜZEL BİR HASTAHANE…

  Yunus Eyüp – bir ay önce
  Teste meste gitmeyin halk ekmek bile daha izole 🙂

  Ülkü Tombak – 4 ay önce
  Cevap verirseniz sevinirim zekai tahir burak kadin dogum şehir hastahanesine mi taşın ‘di

  Zeynep Su Öztürk – 6 ay önce
  Hastane 1970 lerin Türkiyesinden kalmış. MHRS den online randevu alırsınız, sıraya gir derler. 3 polikliniğe 1 sekreterlik bakar. Doktorların kapısının üstünde ekran vardır sıra sıra ama hepsi kapalıdır. İsimle de çağırmazlar sizi, doktor kapısında da sıraya girerseniz. Bir yöneticisinin olmadığını düşündüğüm garabet sağlık tesisi!

  Yazı kaynağı : www.randevual.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap