Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ziraat bankası uzman yardımcısı sınav sonuçları

  1 ziyaretçi

  ziraat bankası uzman yardımcısı sınav sonuçları Ne90'dan bulabilirsiniz

  Duyurular | Ziraat'ten Duyurular | Bankamız | Ziraat Bankası

  Duyurular

  Ziraat Teknoloji 2022 Yılı Uzman Yardımcısı İşe Alım Yazılı Sınav Sonuçları Hk.

  Değerli Adaylarımız,


  •    20 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilen; Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı/Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı yazılı sınav sonuçları yayımlanmıştır.

  •    Yazılı sınav sonucunuzu https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden 
  e-postanızı ve şifrenizi girerek öğrenebilirsiniz. 

  •    Mülakata katılmaya hak kazanan adaylar için mülakat yerleri ve tarihlerine ilişkin bilgilendirme Şirketimizin internet sitesinde daha sonra  yapılacaktır.

  Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   

  Yazı kaynağı : www.ziraatteknoloji.com

  Ziraat Bankası sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

  Ziraat Bankası sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

  Ziraat Bankası Uzman Yardımcılığı sınav sonuçları için geri sayım başladı. Yazılı sınavda 100 üzerinden 60 ve daha yüksek puan alarak değerlendirmeye tabi tutulacak olan adaylar, sözlü mülakata çağrılma hakkını kazanacak. Peki, Ziraat Bankası Uzman Yardımcılığı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

  Bünyesine yapacağı uzman yardımcısı alımı için sınav açan Ziraat Bankasının sınav sonuçları,5 Kasım tarihinde gerçekleştirilen sınavların ardından merak konusu olmuştu. Üzerinden iki hafta geçen sınavın sonuçları için henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

  YAZILI SINAVDA BAŞARILI OLANLAR SÖZLÜ MÜLAKATA ALINACAK

  Yazılı sınavda değerlendirme doğru cevap sayısı üzerinden yapılacak olup başarılı olmak için adayların 100 puan üzerinden 60 ve daha yüksek puan almaları gerekmektedir. Yazılı sınavdan 60 ve üzeri puan almak mülakata çağrılmak için tek koşul olmayıp, ön koşullardan bir tanesidir.

  En yüksek puanlı adaydan başlayarak, her bir alan için ihtiyacın 4 katı aday (son adayla aynı puanı alan adaylar dahil) mülakata çağırılacaktır.

  Sınav sonuçları Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesi üzerinden ilan edilecektir.

  Yazılı sınav sonucuna itiraz, Anadolu Üniversitesi sınav hizmetleri web sitesinden çevrimiçi olarak erişilen “Sınav İtiraz Formu” doldurularak, sınav sonucunun açıklanma tarihinden itibaren en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ve sayfada yer alan süreç takip edilerek yapılabilecektir.

  Mülakata çağırılmak üzere kontenjana giren adaylar Bankamızın www.ziraatbank.com.tr internet sitesinde ilan edilerek mülakata davet edilecektir.

  DEĞERLENDİRME NASIL YAPILIYOR?

  Mülakata hak kazanan adaylara mülakat tarihleri, yerleri ve adayların yanlarında getirmesi gereken belgeler www.ziraatbank.com.tr internet sitesinde duyurulacaktır.

  Mülakatta 60’ın altında puan alanlar başarısız sayıldıklarından başarı sıralamasına dahil edilmeyecek ve bu adaylar için nihai başarı notu hesaplaması yapılmayacaktır.

  Mülakatta 60 ve üstünde puan alan adayın yazılı sınav puanı ile mülakat notunun aritmetik ortalaması alınarak oluşturulacak not adayın nihai başarı notu olacaktır.

  Adaylar, her bir sınav alanı için nihai başarı notu en yüksek olandan aşağı doğru sıralanacak ve ihtiyaç duyulan kontenjan kadar aday istihdam edilmek üzere Bankamız internet sitesinde ilan edilecektir.

  Adayların sözlü sınav sırasında gösterdikleri performansa göre alınması planlanan sayının altında veya üzerinde aday istihdam edilebilecektir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Ziraat Bankası sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Yazılı ve sözlü mülakat nasıl olacak?

  Ziraat Bankası sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Yazılı ve sözlü mülakat nasıl olacak?

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap