Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ziraat portföy para piyasasi fonu nasil iptal edilir

  1 ziyaretçi

  ziraat portföy para piyasasi fonu nasil iptal edilir Ne90'dan bulabilirsiniz

  Ziraat Yatırımın Kendi Kendine Fon Alması

  Ziraat Yatırımın Kendi Kendine Fon Alması

  Ziraat Yatırım benim hesabımdan kendi kendine tarafıma mesaj atarak hesabınızda bulunan nakit ile Ziraat portföy para piyasası fonu almıştır diye mesaj atıyor.

  Bana danışmadan, onay vermeden 5 bin küsur tl paramla fon almıştır. 0850 222 29** numaralı müşteri temsilcisi Ziraat yatırımı arıyorum. 45 dakika bekledim. Bağlanmadı. Bu ne? Hem telefona bakan yok, hem kendi kendine benim nakit paramı kimseye sormadan nasıl kullanıyor?

  Şu an para lazım olsa bu parayı kullanamıyorum. Bir an önce bu durumu Ziraat Yatırım düzeltmeli yoksa mahkemeye kadar gidilir.

  Yazı kaynağı : www.sikayetvar.com

  Ziraat Yatırım Fon Şikayetleri - Şikayetvar

  Ziraat Portföy Para Piyasası (TL) Fonu

  Fon Stratejisi

  Fon portföyünün tamamı devamlı olarak, vadesine en fazla 184 gün kalmış, likiditesi yüksek TL cinsi para ve sermaye piyasası araçlarından oluşacak ve portföyünün günlük olarak hesaplanan ağırlıklı ortalama vadesi en fazla 45 gün olacaktır. Vadeye kalan gün sayısı hesaplanamayan varlıklar fon portföyüne dahil edilemez. Fon portföyüne sadece TL cinsi varlıklar ve işlemler dahil edilecek olup, yabancı para birimi cinsinden varlık ve altın ile diğer kıymetli madenler ve bunlara dayalı sermaye piyasası araçları dahil edilmeyecektir.

  Fonun Karşılaştırma Ölçütü

  %15 BIST-KYD DİBS 91 Gün Endeksi +  %5 BIST-KYD 1 Aylık Mevduat TL Endeksi + %10 BIST-KYD ÖSBA Sabit Endeksi + %70 BIST-KYD Repo (Brüt) Endeksi olarak belirlenmiştir.

  Yazı kaynağı : www.ziraatportfoy.com.tr

  Alım Satım Esasları

  Düzenli Fon Alım Talimat İşlemleri

  Yatırım Fonları

  Yatırım Fonları

  Ziraat Katılım'dan yatırım fonu işlemlerinizi yapabilir, yatırımlarınızı  katılım bankacılığı prensiplerine göre güvenle değerlendirebilirsiniz.

  Uzman kadrolar tarafından yönetilen Ziraat Portföy fonları, sizin için pratik, kazançlı ve güvenli yatırım araçlarıdır. Ziraat Portföy fonları ile kendi risk ve vade profilinize uygun yatırım fonlarına yatırım yapabilir, birikimlerinizi farklı yatırım enstrümanlarına yatırım imkânıyla değerlendirebilirsiniz.

  Sermaye piyasaları içerisinde önemli yeri olan yatırım fonları, bir taraftan kurucularına portföy işletmeciliği ile kaynak sağlarken diğer taraftan tasarruflarını yatırım fonu katılma belgeleri satın alarak değerlendiren yatırımcılar için yatırım fonu/kira sertifikası alım-satım işlemleri sağlamaktadır.

  Yatırım fonunun temel amacı; bu kategoride yatırım yapmak isteyen müşterilerimize sermaye piyasası araçlarından oluşan (özellikle kira sertifikaları) bir portföy yapısı ile yüksek getiri sağlamaktır.

  Bununla birlikte fon, aktif bir portföy yönetimi anlayışı ile risk \ getiri değerlendirmeleri sonucunda belirlenen ortaklık paylarına yatırım yaparak yüksek getiri hedeflemektir. Risk algısı yüksek, orta ve uzun vadede yatırımlarını değerlendirmeyi hedefleyen yatırımcılarımız için uygun bir fondur.

  Yazı kaynağı : www.ziraatkatilim.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap