Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ziraat portföy para piyasasi fonu iptali nasıl yapılır

  1 ziyaretçi

  ziraat portföy para piyasasi fonu iptali nasıl yapılır Ne90'dan bulabilirsiniz

  Ziraat Portföy Para Piyasası (TL) Fonu

  Fon Stratejisi

  Fon portföyünün tamamı devamlı olarak, vadesine en fazla 184 gün kalmış, likiditesi yüksek TL cinsi para ve sermaye piyasası araçlarından oluşacak ve portföyünün günlük olarak hesaplanan ağırlıklı ortalama vadesi en fazla 45 gün olacaktır. Vadeye kalan gün sayısı hesaplanamayan varlıklar fon portföyüne dahil edilemez. Fon portföyüne sadece TL cinsi varlıklar ve işlemler dahil edilecek olup, yabancı para birimi cinsinden varlık ve altın ile diğer kıymetli madenler ve bunlara dayalı sermaye piyasası araçları dahil edilmeyecektir.

  Fonun Karşılaştırma Ölçütü

  %15 BIST-KYD DİBS 91 Gün Endeksi +  %5 BIST-KYD 1 Aylık Mevduat TL Endeksi + %10 BIST-KYD ÖSBA Sabit Endeksi + %70 BIST-KYD Repo (Brüt) Endeksi olarak belirlenmiştir.

  Yazı kaynağı : www.ziraatportfoy.com.tr

  Ziraat Yatırım Fon Şikayetleri - Şikayetvar

  Ziraat Yatırım Yatırım Fonu Şikayetleri - Şikayetvar

  Alım Satım Esasları

  Düzenli Fon Alım Talimat İşlemleri

  Yatırım Fonları Hakkında

  Yatırım Fonları Hakkında

  Yatırım fonları, yatırımcılardan toplanan her türlü birikimi, çeşitli sermaye piyasası araçlarına yatırarak getiri sağlayan mal varlığıdır. Türkiye'deki en büyük yatırım fonu portföylerinden birine sahip olan Ziraat Portföy yatırım fonları; hisse senedi, ters repo, tahvil, bono, altın ve opsiyon gibi yatırım araçlarını kullanarak ve portföy çeşitlendirmesi ilkesine dayanarak yönetilen portföylerdir.​

  Özellikleri

  Risk ve Getiri Profili

  Yatırım fonlarının risk düzeyi,  fonun yatırım stratejisi ve portföy yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak, fonun risk düzeyi arttıkça getiri potansiyeli de artmaktadır.

  Ziraat Finans Grubu'na ait yatırım fonlarının Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerine göre hesaplanan Risk Değerleri ile Volatilitelerine Ziraat Finans Grubu'na ait yatırım fonlarının Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerine göre hesaplanan Risk Değerleri ile Volatilitelerine Ziraat Portföy İnternet sitesinden ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinden ulaşabilirsiniz.

  Ziraat Portföy Fonları için Ziraat Portföy Fonları için tıklayınız.

  Fon İşlem Kanalları

  Yazı kaynağı : www.ziraatbank.com.tr

  Yatırım Fonları

  Yatırım Fonları

  Ziraat Katılım'dan yatırım fonu işlemlerinizi yapabilir, yatırımlarınızı  katılım bankacılığı prensiplerine göre güvenle değerlendirebilirsiniz.

  Uzman kadrolar tarafından yönetilen Ziraat Portföy fonları, sizin için pratik, kazançlı ve güvenli yatırım araçlarıdır. Ziraat Portföy fonları ile kendi risk ve vade profilinize uygun yatırım fonlarına yatırım yapabilir, birikimlerinizi farklı yatırım enstrümanlarına yatırım imkânıyla değerlendirebilirsiniz.

  Sermaye piyasaları içerisinde önemli yeri olan yatırım fonları, bir taraftan kurucularına portföy işletmeciliği ile kaynak sağlarken diğer taraftan tasarruflarını yatırım fonu katılma belgeleri satın alarak değerlendiren yatırımcılar için yatırım fonu/kira sertifikası alım-satım işlemleri sağlamaktadır.

  Yatırım fonunun temel amacı; bu kategoride yatırım yapmak isteyen müşterilerimize sermaye piyasası araçlarından oluşan (özellikle kira sertifikaları) bir portföy yapısı ile yüksek getiri sağlamaktır.

  Bununla birlikte fon, aktif bir portföy yönetimi anlayışı ile risk \ getiri değerlendirmeleri sonucunda belirlenen ortaklık paylarına yatırım yaparak yüksek getiri hedeflemektir. Risk algısı yüksek, orta ve uzun vadede yatırımlarını değerlendirmeyi hedefleyen yatırımcılarımız için uygun bir fondur.

  Yazı kaynağı : www.ziraatkatilim.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap