Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  zumla sevgili bul hesap silme

  1 ziyaretçi

  zumla sevgili bul hesap silme Ne90'dan bulabilirsiniz

  Zumla Sevgili Bul İptal Şikayetleri - Şikayetvar

  Zumla Sevgili Bul Üyelik İptalini İstiyorum

  Zumla Üyelik İptali

  Zumla Üyelik İptali

  Günümüzde artık arkadaş bulmak, doğru insanı hayatımıza almak o kadar zor bir hal almış durumdaki. Bu durumu değiştirmek isteyen birtakım kişiler de siz arkadaş sever ya da eş bulmak isteyen insanlar için zumla adında bir telefon uygulaması oluşturmuş durumda.

  Zumla uygulaması sayesinde kendinize göre bir arkadaş bulabilir, bu bulduğunuz kişiyle ya da kişilerle mesajlaşabilirsiniz. Konuşmak istediğiniz kişilere arkadaşlık davetlerinde bulunabilirsiniz. Zumla uygulaması üzerinden öpücük gönderebilir hatta sesli mesajlarda bırakabilirsiniz ve kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz kişilerle arkadaş olabilirsiniz. Fakat artık zumla uygulamasını kullanmak istemeyen arkadaş sever insanlar Zumla üyelik iptali nasıl yapılmaktadır diye merak etmektedirler. Sizde Zumla üyesiyseniz ve Zumla üyelik iptali yaptırmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

  Farklı insanlarla arkadaş olmak, kafanıza uygun dostluklar hatta eşlikler kurmak istiyorsanız zumla uygulaması tam size göre sevgili arkadaş sever insanlar. Kendinizi en yalnız hissettiğiniz anda zumla uygulamasına giriş yaparak samimi, sıcak arkadaşlıklar ya da dostluklar edinebilir ve duygularınızdaki yalnızlık perdesini aralayabilirsiniz. Önce zumla uygulamasını indirip, sonrasında ise kullanmak istemeyen birçok kullanıcı mevcut durumda ve bu kullanıcılar Zumla üyelik iptali talebi ile aramalar yapmaktadırlar. Sizde zumla uygulamasını kullanmış ve artık iptal etmek istiyorsanız, siz değerli arkadaş sever insanlarımız için yazımızın devamında Zumla üyelik iptali nasıl yapılır bahsedeceğiz.

  Zumla Nasıl Bir Uygulamadır?

  Artık herkes herkesle samimi durumda ama nedense kimse mutlu değil ve mutluluğu arayan birçok insanımızda doğru kişilerle arkadaş olup, samimi ortamlar kurmak istemektedir. Zumla uygulaması da hayatına yeni ve kendinden birilerini çekmek isteyen arkadaş sever insanlarımız için tasarlanmış olan bir platformdur.

  Zumla uygulaması sayesinde uygulamayı telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilir ve istediğiniz kişilerle mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Uygulama sayesinde karşı taraftaki kişiye sesli mesajlar yollayabilir ya da arkadaşlık daveti gönderebilirsiniz. Aynı zamanda konuşmuş olduğunuz kişiye öpücük gönderebilme özelliği de mevcut durumda zumla uygulamasında. Uygulamaya kayıt olmuş kişileri aratabilir ve bu şekilde uygulama içerisinden özgürce arkadaş bulabilmenizi sağlaya bir uygulamadır. Fakat artık zumla uygulamasını kullanmak istemeyen kullanıcılar Zumla üyelik iptali talebi ile aramalar yapmaktadırlar. Sizler için yazımızın devamında Zumla üyelik iptali nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz.

  Zumla Vip Üyelik Ne Kadar?

  Zumla uygulaması öncelikle sizlerin telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir arkadaş veya eş bulma platformudur. Zumla sayesinde hiçbir ücret ödemeden mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Bu mesajlaşmayı daha da ileri seviyelere götürmek sohbetinizi artırmak istediğiniz kişi ile birlikte zumla vip üyeliği almanız gerekmektedir. Tabi her uygulamanın olduğu gibi zumla vip’te de bir ücret mevcut durumdadır.

  Zumla vip ile devam etmek isteyen sevgili arkadaş sever insanlarımız kredi kartlarından ya da banka kartlarından ödeme yapabiliyorlar ve bu zumla vip ödemesinin tutarı ise 33 dolar olarak belirlenmiştir. Zumla vip ya da direk Zumla üyelik iptali yapmak isteyen kullanıcılar paralarının da geri talebinde bulunuyorlar. Sizde Zumla vip ya da Zumla üyesiyseniz ve üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız yazımızın devamında sizler için zumla üyelik iptali hakkında bilgi vereceğiz.  

  Zumla Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

  Zumla uygulaması sayesinde milyonlarca kişi kendisine göre bir arkadaş bulmakta ya da arkadaşlığını ileri seviyelere taşıyarak eş olma yolunda ilerleyebiliyor. Zumla uygulaması ile kendinizi yalnız hissetmekten kurtarıyor, farklı kişiler tanıyor ve keyifle vakit geçiriyor olabilirsiniz.

  Fakat bazı zumla üyeleri artık zumla uygulamasını kullanmak istemediklerini ve zumla vip üyelik yapmalarına rağmen Zumla üyelik iptali talebinde bulunduklarını belirtiyorlar. Maalesef çoğu zumla kullanıcısı nasıl üyelik iptal etmeleri gerektiğini bilmiyor ve merakla bu sorunun yanıtını arıyorlar. Sizlere yazımızın devamında Zumla üyelik iptali nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz.

  Zumla uygulamasını kullanan arkadaş sever kullanıcılar, bu uygulama sayesinde uygulama üzerinden sohbet etmiş oldukları kişilere öpücük yollayabiliyor hatta yine konuşmuş oldukları kişinin seslerini duymak istiyorlarsa onlara sesli mesaj dahi bırakabiliyorlar. Zumla uygulaması sayesinde keyfili vakit geçiren birçok kullanıcı mevcut durumda iken bu kullanıcılar sohbetlerini daha da fazla kişiyle yapmak istediklerinde sisteme kredi ya da banka kartları ile 33 dolar gibi bir ödeme yaparak zumla vip üyelik almaktadırlar. Bazı zumla vip veya sadece zumla üyeleri, üyeliklerini iptal etmek istemektedirler. Zumla üyelik iptali nasıl yapılır yazımızın devamında sizleri bekliyor.

  Zumla uygulaması sayesinde çok güzel vakitler geçirmiş olabilir ve artık zumla uygulamasından sıkılmışta olabilirsiniz. Zumla uygulaması sayesinde birçok arkadaşa da sahip olabilir fakat artık zumla uygulamasını kullanmak istemiyor olabilirsiniz. İşte siz değerli zumla kullanıcıları Zumla üyelik iptali basamakları şu şekildedir;

  Yazı kaynağı : iptali.org

  Aşağıdaki, Zumla Sevgili Bul ile Zumla Sevgili Bul üyesi arasındaki üyelik sözleşmesinin metnidir. Zumla Sevgili Bul’a üye olmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz ve sözleşmenin içerdiği tüm maddeleri onaylamadan siteye üyeliğinizi tamamlamayınız. Yeni üyelik esnasında, bu metni okuduğunuzu söyleyen bir kutucukla karşılaşacaksınız; bu kutucuğu işaretlemeniz, aşağıdaki maddelerin tamamını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

  4.1. Üye, üyeliği süresince, Site’nin hizmetlerinden faydalanırken ve Site’nin hizmetlerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken işbu sözleşme içerisinde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, işbu Sözleşme ile belirlenen tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

  4.2. Site’ye ve Site’de sunulan servislere üye olabilmek için 18 yaşını doldurmuş bir gerçek kişi olmak ve Site’de bulunan Üye Formunu doldurmak gerekmektedir. Zumla Sevgili Bul, yapacağı değerlendirme sonucu başvuru sahibini üyelik haklarından faydalandırabileceği gibi, hiçbir gerekçe göstermeksizin başvuruyu reddetme hakkına da sahiptir. İşbu Üye Sözleşmesi’ni onaylamak ile Üye, 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt etmektedir. Bu şartı taşımayan kişilerin üyelik kayıt işlemlerini tamamlamış olmaları ve işbu sözleşmeyi onaylamaları, üyelik sonucunu doğurmayacaktır. 18 yaşını doldurmamış veya verdiği bilgilerde tutarsızlık olduğu tespit edilen Üyenin üyeliği iptal edilir. Üyenin vermiş olduğu yanlış beyandan dolayı sitenin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  4.3. Üyenin standart üyelik kapsamında hazırlamış olduğu profilinin Zumla Sevgili Bul tarafından kabul edilmesi aşağıdaki şartlara bağlıdır:

  4.3.1. Profiller e-posta adresi, web adresi, telefon numarası gibi (doğrudan ya da dolaylı olarak) kişisel bilgi içeremez.

  4.3.2. Profillerde kullanıcının kendini ya da aradığı kişiyi anlattığı alanlar, ayrıntılı, açık ve gerçeğe uygun olmalıdır.

  4.3.3. Profillerde kullanıcının kendini ya da aradığı eşi anlattığı alanlarda, herhangi bir biçimde hakaret içeren, seksist ya da ırkçı ifadeler kullanılamaz. Profil sayfaları bütün üyelerimize açıktır.

  4.3.4. Profillerde Türkçe ya da İngilizce dışında bir dil kullanmak isteyenler bunu birkaç cümleyle sınırlı tutmak zorundadır.

  4.3.5. Profillerde herhangi bir siyasi görüşün, dinin vb. propagandası yapılamaz.

  4.3.6. Profiller suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasalara aykırı bilgi içeremez.

  4.4. Zumla Sevgili Bul’e üye olurken Üye’nin verdiği e-posta adresinin üyeye ait ve aktif bir e-posta adresi olması zorunludur. Üyelikle ilgili tüm yazışmalarda Zumla Sevgili Bul’e üye olurken verilen e-posta adresi esas alınır ve bu adres kullanılır. Zumla Sevgili Bul verilen e-postanın doğru olduğunu kabul eder ve buna göre davranır. Yanlış ve yalan beyan edilen e-postalardan oluşabilecek hatalardan ve zararlardan Zumla Sevgili Bul sorumlu değildir.

  4.5. Üye, Zumla Sevgili Bul’in yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmakla yükümlü olduğu durumlar içersinde, resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde üyelere ait gizli/özel/ticari bilgileri resmi makamlara açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple Zumla Sevgili Bul’den her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

  4.6. Üyelerin, site aracılığıyla Zumla Sevgili Bul tarafından sunulan hizmetlerden yararlanabilmek amacıyla kullandıkları sisteme erişim araçlarının (kullanıcı adı, şifre v.b) güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması, kullanılması durumlarıyla ilgili hususlar tamamen üyelerin sorumluluğundadır. Üye’ye ait kullanıcı adı ve şifre ile gerçekleştirilen her işlem bizzat Üye tarafından gerçekleşmiş sayılacaktır. Üyelerin, sisteme giriş araçlarının güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması, kullanılması gibi hususlardaki tüm ihmal ve kusurlarından dolayı üyelerin ve/ veya üçüncü kişilerin uğradığı veya uğrayabileceği zararlardan Zumla Sevgili Bul’in doğrudan veya dolaylı herhangi bir sorumluluğu yoktur.

  4.7. Üyenin Zumla Sevgili Bul’e üye olurken seçmiş olduğu rumuz üyeye özeldir ve başka bir üye tarafından kullanılamaz. Üyenin kullanmak istediği rumuzun başka bir üye tarafından kullanılması durumunda üyeden başka bir rumuz seçmesi istenecektir. Üyelik sırasında alınan rumuz sonradan değiştirilemez. Üye, rumuzunu ve şifresini korumak ile yükümlüdür. Bu yükümlülüğe uyulmaması durumunda Zumla Sevgili Bul hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

  4.8. Üyeler sitedeki ilgili bölümlere ve üye profillerine kendileri tarafından sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul ve taahhüt etmektedirler. Zumla Sevgili Bul, üyeler tarafından siteye iletilen veya üye profillerinin oluşturulmasında ve değiştirilmesinde kendileri tarafından yüklenen, değiştirilen ve sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğruluğunu araştırma; bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru, işbu sözleşmenin hükümlerine ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu olmadığı gibi söz konusu bilgi ve içeriklerin yanlış veya hatalı olmasından ve/veya bu içerikler aracılığıyla diğer internet sitelerine yapılan yönlendirmelerden dolayı ortaya çıkacak hiçbir maddi-manevi zarardan da sorumlu tutulamaz.

  4.9. Üye profili tüm üyelere açık olduğundan bu alanda özel bilgiler vermemek (cep telefonu, ev adresi vb.) üyenin sorumluluğundadır. Zumla Sevgili Bul’in üye profilinde kişisel iletişim bilgileri bulunan üyelerin üyeliklerini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Üye profilinde bulunan bilgiler, sitenin diğer tüm üyeleri tarafından görülebilir ve üye bu bilgilerin görüntülenmemesini talep edemez. Üye profilinde yer alan bilgilerin görüntülenmesini önleme ancak üyeliğin iptal edilmesi ile gerçekleştirebilir. Bu sebeple ortaya çıkabilecek herhangi bir zarardan Zumla Sevgili Bul sorumlu olmayacaktır.

  4.10. Üyeler, Zumla Sevgili Bul’in yazılı onayı olmadan işbu sözleşmeyi veya bu sözleşmenin kapsamındaki hak ve yükümlülüklerini, üye profillerini, üye bilgilerini kısmen veya tamamen herhangi bir üçüncü kişiye devredemez; üyelik üyenin kendisinden başka kişilerin kullanımına açılamaz. Bu tür devirler veya yetkisiz kullanımlar sonucu üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Zumla Sevgili Bul doğrudan ve/veya dolaylı olarak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Üyeliğini başkasına kullandırttığı veya devrettiği tespit edilen üyenin üyeliği iptal edilir.

  4.11. Üyelerin, kendi aralarında site aracılığıyla yaptıkları özel mesajlaşmalar da dahil olmak üzere sitede yaptıkları her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. Üyelerin birbirlerine gönderdiği mesajlar ile ilgili olarak Zumla Sevgili Bul hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. İşbu sebeple Zumla Sevgili Bul’in uğrayabileceği her türlü zarara karşılık üyeye rücu hakkı saklıdır.

  4.12. Zumla Sevgili Bul mesaj merkezinde bulunan toplam mesaj sayısı ve göz kırpma kayıtları, ilgili sayfada belirtilen limitleri aşıyor ise, üyelerin mesajları ve göz kırpma kayıtları en eski tarihli olandan başlayarak silinebilir. Sisteme bir ay boyunca hiç giriş yapmayan üyelerin ise mesajlarının tamamı silinebilir. Üye bu hususu peşinen kabul eder.

  4.13. Üye, başka bir üyenin veya üçüncü bir kişinin gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi, sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz ya da iletemez. Böyle bir durumda Zumla Sevgili Bul’in hiçbir sorumluluğu bulunmamakla beraber, Zumla Sevgili Bul’in uğrayabileceği her türlü zarara karşılık üyeye rücu hakkı saklıdır.

  4.14. Üye, suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz, iletemez veya mesaj atamaz. Özel mesajlar otomatik programlar ile taranabilir veya mesaj gönderilen Üyelerin şikayeti üzerine incelenebilir. Bu otomatik tarama sonucunda veya şikayet sonrasında yapılan incelemede gerekli görüldüğü takdirde üyenin profili yayından kaldırılabilir, mesajlaşma hakkı kısıtlanabilir, bütünüyle engellenebilir veya üyeliği tamamen iptal edilebilir. Böyle bir durumda Zumla Sevgili Bul’in hiçbir sorumluluğu bulunmamakla beraber, Zumla Sevgili Bul’in uğrayabileceği her türlü zarara karşılık üyeye rücu hakkı saklıdır.

  4.15. Üye diğer üyelere, reklam ya da ticari amaçlar içeren veya diğer üyeleri bir başka internet sitesine yönlendiren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme içeren mesajlar gönderemez, postalayamaz veya iletemez; diğer üyelerden herhangi bir ürün satın almak ya da onlara ürün satmak gibi bir talepte ve reklam faaliyetinde bulunamaz; bu amaçla üyelere yönelik “e-posta zincirleri” kuramaz; “junk e-posta” gönderemez. Bu tür mesajlar üyenin mesajlaşma hakkı kısıtlanabilir ya da üyeliği iptal edilebilir. Bu kapsamda bir yetki dışı kullanım durumunun tespit edilmesi durumunda Zumla Sevgili Bul hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar.
  Her üye, Zumla Sevgili Bul’de bulunan resimlerin, metinlerin, görsel ve işitsel imgelerin, video kliplerin, dosyaların, veritabanlarının, katalogların ve listelerin tüm haklarının saklı olduğunu kabul ve beyan eder. Üye hakları saklı bulunan bu materyalleri çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla Zumla Sevgili Bul ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. Üyelerin işbu Sözleşme hükümlerine ve hukuka aykırı olarak gerçekleştirdikleri site üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Zumla Sevgili Bul doğrudan ve/veya dolaylı olarak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  Üye, istediği zaman Hesap > Ayarlar > Hesap Ayarları bölümünde bulunan “Üyelikten Ayrıl” linkine tıklayarak üyeliğini iptal ettirebilir. Ne var ki, Gold üyeliklerde üyelik iptal edilse dahi üyelik bedeli iade edilmez.
  Site üyeliği bireysel bir üyelik olup, şirketler ve/veya işletmeler tarafından herhangi bir ticari veya başkaca bir amaca yönelik olarak kullanılamaz, üçüncü şahıslara devredilemez, ödünç verilemez. Bu durumun tespiti halinde Üye’nin üyeliği iptal edilir. Üyeliğin iptal edilmesi nedeniyle doğacak sonuçlardan Zumla Sevgili Bul hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Gold Üyelik paketinin kredi kartı ile gerçekleştirilen ödemelerinde üyeliğin kesintiye uğramaması için satın alınan paket süresi bittiğinde otomatik olarak yenilenecektir. Otomatik ödemenin güncel durumu üyeye Site’de yer alan “Ayarlar” kısmında sunulur. Üye yenileme yapılmasını istemiyor ya da süre bitiminde yenileme işlemini kendisi gerçekleştirmek istiyorsa “otomatik ödeme” seçeneğini site üzerinden kapatabilecektir. Otomatik ödeme işlemi sadece kredi kartı ve mobil ödeme ile gerçekleştirilen ödemeleri kapsar ve ilk geçerli üyelik satın alma işlemi ile aktif hale gelir. Üye kendi isteği ile bu otomatik gerçekleşen işlemi Site’de yer alan “Ayarlar” kısmından kapatabilme hakkına sahiptir.
  Zumla Sevgili Bul Gold Üyelik satış işlemi, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 15. maddede tanımlanan cayma hakkı istisnaları kapsamında (ğ) başlığı kapsamında hizmet vermektedir. Bununla birlikte zumlasevgili.com, havale ya da kredi kartı ile Gold üyelik satın alan, fakat siteden memnun kalmayıp “3 gün içerisinde” iade talebinde bulunan üyeye; ödediği parayı iade etmektedir. Her üye bu haktan sadece bir kez yararlanabilir. Bunun dışında kalan satın alınan üyelikler için para iade işlemi yapılmaz.

  Üye, Zumla Sevgili Bul’e üye olarak ve işbu Sözleşme’yi onaylayarak, Site’de yayınlanmak üzere Site’ye yüklediği ve FSEK kapsamında eser niteliğinde olmayan her türlü içeriğin (bunlarla sınırlı olmamak üzere yazı, çizim, profil sayfası için grafik, yorum, resim tanımlamaları, kişisel özellikler ve genel bilgiler) Sosyal Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından kullanılmasına onay vermektedir.

  Site’nin tasarım, metin, imge, html kodu ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, tüm unsurları ( bundan böyle “Zumla Sevgili Bul’in telif haklarına tabi çalışmaları” olarak anılacaktır) Zumla Sevgili Bul’e aittir. Üyeler, Zumla Sevgili Bul hizmetlerini ve Zumla Sevgili Bul’in telif haklarına tabi çalışmalarını yeniden satamaz, paylaşamaz, dağıtamaz, sergileyemez veya başkasının Zumla Sevgili Bul hizmetlerine erişmesine veya kullanmasına izin veremez. Aksi takdirde Üye, uğranılan zararlardan dolayı Zumla Sevgili Bul’den talep edilen tazminat miktarını, mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil olmak üzere karşılamakla yükümlü olacaklardır. Üyeler, Zumla Sevgili Bul’in telif haklarına tabi çalışmalarını çoğaltamaz, dağıtamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz veya hazırlayamaz.
  Zumla Sevgili Bul’in telif haklarına tabi çalışmaları, Zumla Sevgili Bul ticari markaları, Zumla Sevgili Bul ticari görünümü veya Site vasıtasıyla sahip olduğu her tür maddi ve fikri mülkiyet hakları da dahil tüm malvarlığı, ayni ve şahsi hakları, ticari bilgi ve know-how’a yönelik tüm hakları saklıdır.

  Zumla Sevgili Bul, üyelerin işbu sözleşmede belirtilen hükümleri ve site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin benzeri kuralları ihlal etmeleri durumunda sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecek ve üyeler fesih sebebiyle Zumla Sevgili Bul’in uğradığı tüm zararları tazmin etmekle yükümlü olacaktır.

  UYARI: ZUMLA SEVGİLİ BUL KULLANICI ADAYLARININ UYGULAMA SÖZLEŞMESİNİ KABUL EDEREK, UYGULAMAYI KULLANDIĞI SÜRE İÇİNDE AŞAĞIDA BİLİRTİLEN KİŞİSEL VERİLERLE SINIRLI KALARAK BELİRTİLEN AMAÇ ÇERÇEVERİNDE KULLANABİLECEĞİNİ KONUSUNDA AYDINLATILDIĞINI VE ONAYLADIĞI BİLDİRMEKTEDİR. KULLANICI ADAYININ İZAH EDİLENLERİ KABUL ETMEMESİ DURUMUNDA UYGULAMAYA ÜYE OLMAMALARI ÖNERİLMEKTEDİR.

  ZUMLA SEVGİLİ BUL UYGULAMASI KULLANICILARI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA AÇIK RIZA BEYANI VE KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ

  İşbu Aydınlatma Metni, Zumla Sevgili Bul Uygulaması (“”Uygulama”) tarafından Uygulama'nın müşterilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında kişisel verilerinin Uygulama tarafından işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılması ve kullanıcının kişisel verilerinin kullanılması için açık rıza beyanında bulunması için hazırlanmıştır.

  Kişisel verilerinizin işbu Aydınlatma Metni kapsamında işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere yukarıda yer alan Zumla Sevgili Bul uygulaması Üyelik Sözleşmesinden ulaşabilirsiniz.

  Kişisel verileriniz, elektronik veya fiziki ortamda toplanmaktadır. İşbu Aydınlatma Metni’nde belirtilen hukuki sebeplerle toplanan kişisel verileriniz Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları çerçevesinde işlenebilmektedir.

  Zumla Sevgili Bul Uygulaması sözleşmesini kabul ederek kişisel verilerimin (İsim ve soyisim, adres, kimlik bilgili, telefon numarası, bilgisayar IP, mail adresi başta olmak üzere amaç doğrultusunda kişisel verilerimi) KVKK’ın 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları çerçevesinde Uygulama tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması için gerekli olan aktivitelerin planlanması ve icrası, Uygulama tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimleri tarafından yapılması ve ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi, Uygulama tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için ilgili iş birimleri tarafından gerekli çalışmaların yapılması ve buna bağlı iş süreçlerinin yürütülmesi, Uygulama‘nin ticari ve/veya iş stratejilerinin planlanması ve icrası ve Uygulama‘nin ve Uygulama ile iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki, teknik ve ticari-iş güvenliğinin temini amaçlarıyla ZUMLA SEVGİLİ BUL UYGULAMASI tarafından bilgilendirildiğimi ve KVK Kanunu çerçevesinde açık rızam bulunduğunu kabul ve beyan ederim.

  Zumla Sevgili Bul Kullanıcısı olarak kişisel verilerimin (İsim ve soyisim, adres, kimlik bilgili, telefon numarası, bilgisayar IP, mail adresi başta olmak üzere amaç doğrultusunda kişisel verilerimi) , Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde, Uygulama tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması için gerekli olan aktivitelerin planlanması ve icrası, Uygulama tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimleri tarafından yapılması ve ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi, Uygulama tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için ilgili iş birimleri tarafından gerekli çalışmaların yapılması ve buna bağlı iş süreçlerinin yürütülmesi, Uygulama‘nin ticari ve/veya iş stratejilerinin planlanması ve icrası ve Uygulama‘nin ve Uygulama ile iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki, teknik ve ticari-iş güvenliğinin temini amaçları dahilinde Uygulama’in iş ortakları ve tedarikçileri ile hukuken yetkili kurum ve kuruluşlar ile hukuken yetkili özel hukuk tüzel kişileriyle paylaşılabileceği konusunda Zumla Sevgili Bul Uygulaması tarafından bilgilendirildiğimi ve KVK Kanunu çerçevesinde açık rızam bulunduğunu kabul ve beyan ederim.

  Zumla Sevgili Bul Kullanıcısı olarak kişisel verimi aşağıda belirtilen haklarıma ilişkin taleplerimi Veri Sahipleri Tarafından Hakların Kullanılması başlığı altında belirtilen yöntemlerle Uygulama’ya iletmeniz durumunda talebimin Uygulama tarafından mümkün olan en kısa sürede ve her halde 30 (otuz) gün içerisinde değerlendirilerek sonuçlandırılacağı hakkında bilgilendirildiğimi kabul ederim.

  Kanun’un 11. maddesi uyarınca Zumla Sevgili Bul Kullanıcıları kişisel veri sahibi olarak sahip olduğu haklar:

  VERİ SAHİPLERİ TARAFINDAN HAKLARIN KULLANILMASI

  Veri sahipleri, yukarıda bahsi geçen hakları kullanmak için Zumla Sevgili Bul uygulaması içerisinde yer alan “ İletişim Form ”unu kullanabileceklerdir.

  Başvurular, ilgili veri sahibinin kimliğini tespit edecek belgelerle birlikte, aşağıdaki yöntemlerden biri ile gerçekleştirilecektir:

  Talebin [[email protected]] adresine kayıtlı elektronik posta ile gönderilmesi,

  Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından öngörülen bir yöntemin izlenmesi.

  Uygulama, Kanun’da öngörülmüş sınırlar çerçevesinde söz konusu hakları kullanmak isteyen veri sahiplerine, yine Kanun’da öngörülen şekilde azami otuz (30) gün içerisinde cevap vermektedir. Kişisel veri sahipleri adına üçüncü kişilerin başvuru talebinde bulunabilmesi için veri sahibi tarafından başvuruda bulunacak kişi adına noter kanalıyla düzenlenmiş özel vekâletname bulunmalıdır.

  Veri sahibi başvuruları kural olarak ücretsiz olarak işleme alınmakla birlikte, Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından öngörülen ücret tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılabilecektir.

  Uygulama, başvuruda bulunan kişinin kişisel veri sahibi olup olmadığını tespit etmek adına ilgili kişiden bilgi talep edebilir, başvuruda belirtilen hususları netleştirmek adına, kişisel veri sahibine başvurusu ile ilgili soru yöneltebilir.

  Yazı kaynağı : zumlasevgili.com

  Zumla Üyelik İptali

  Üyeliğimi nasıl iptal ederim? - Yardım | nagelboetiekje.nl

  İptal'e hafifçe dokunun.

  Zoom Hesap Silme Nasıl Yapılır? Zoom Üyelik İptali ve Hesap Kapatma

  hesap silme zumla hesap silme zumla

  Uygulama özellikleri

  1. TARAFLAR

  Üyeliğimi nasıl iptal ederim?

  zumla hesap silme

  Fesih bildiriminizi destek eCift. Yardıma ihtiyacınız var mı? Bir değerlendirme yazın.

  Yazı kaynağı : nagelboetiekje.nl

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  AnanızınAmı Açıklama 1 Ay önce
  0

  Şerefli ve onurlu olun. Yazıyı okutmak için uzun uzun herşeyi anlaymışsınız iptal ile ilgili bir şey yok.

  Yorum yap